تهدید عجیب استقلال ‌خوزستان‌ خبرساز شد!

مدیرعامل استقلال خوزستان مدعی شد در صورت تداوم اشتباهات داوری علیه این تیم، از لیگ کنار خواهند کشید.

asdasd
کد خبر : ۲۲۷۳۲۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، امید علی نجفی مدیرعامل استقلال خوزستان در خصوص بازی با تراکتور گفت: درباره فوتبال که نمی‌توان حرفی زد و در واقع این بازی داورها بود. استقلال خوزستان باید علاوه بر داوران داخل زمین با کوبل داوری خارج از زمین نیز می‌جنگید.

وی ادامه داد: متاسفانه یا خوشبختانه ما این بازی‌ها را بلد نیستیم. اما باید به این موضوع شک کرد که علاوه بر فوتبال داخل زمین، برخی مسائل خارج از آن نیز برای کسب نتیجه مهم هستند.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با بیان این که مگر می‌شود نعمتی به آن شکل خطا کند و داور از اخراج مستقیم خودداری کند؟ گفت: درست است تازه به فوتبال آمده‌ام اما سال‌ها فوتبال دیده‌ایم و متوجه منظور چنین رفتارهایی می‌شویم.

اوخطاب به رئیس فدراسیون فوتبال عنوان کرد: آقای تاج شما متولی این فوتبال هستید. سلامت لیگ کاملا در خطر است و همه این موضوع را از چشم شما می‌بینند. شما باید به دنبال اجرای عدالت در فوتبال باشید و نگذارید فوتبال آغشته به اتفاقاتی شود که خوشایند هیچکس نیست. اگر قرار است با چنین رفتارهایی به دنبال سقوط استقلال خوزستان باشید، ما بازیچه نمی‌شویم و سکوت نمی‌کنیم.

نجفی با اشاره به اینکه از این بازی برخورد قاطعانه‌ای در خصوص اتفاقات کاملا محرز علیه استقلال خوزستان خواهند داشت، گفت: استقلال خوزستان هیچ وقت به هیچ کس باج نمی‌دهد. این تیم قهرمان لیگ شده همه شایستگی آن را تایید کردند. مگر می‌شود اینقدر اشتباه علیه یک تیم از روی اشتباه باشد؟ برای خودتان حداقل احترام قائل باشید. اسم شما داور مسابقه است اما الان نتایج با عملکرد شما مشخص می‌شود.

وی افزود: اگر قرار است به این شکل علیه تیم اقدام شود، برای حفظ احترام باشگاه و هواداران عزیزمان از لیگ برتر کنار خواهیم کشید و عواقب آن را به جان می‌خریم اما نمی‌گذاریم به این شکل هر کاری دوست داشتید با تیم ما انجام دهید.

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر