اتهام عجیب مدیرعامل تراکتور به بعثت کرمانشاه

مدیرعامل تراکتور در مورد اتفاقات رخ داده برای تیم امید این باشگاه صحبت کرد.

اتهام عجیب مدیرعامل تراکتور به بعثت کرمانشاه
کد خبر : ۲۲۷۳۲۲
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، مدیرعامل تراکتور در مورد اتفاقات رخ داده برای تیم امید این باشگاه صحبت کرد.

هوشنگ نصیرزاده در نشست صمیمی اعضای تیم بزرگسالان و امید، اظهار داشت: تیم امید تراکتور تیم دوم ماست. وقتی لباس تراکتور را بر تن می‌کنید، پس باید از سوی باشگاه حمایت شوید. زمان وقوع این اتفاق تلخ در کرمانشاه، من برای پیگیری امور مربوط به باشگاه در سازمان لیگ حضور داشتم که از همان لحظه اول، اقدامات لازم را انجام دادم.

وی ادامه داد: اتوبوس تیم امید در بیرون ورزشگاه آزادی کرمانشاه نگه داشته بود و بازیکنان حین پیاده شدن، از سوی افراد ناشناس که با خودروهای ماکسیما و پراید حضور یافته بودند، با انواع سلاح سرد مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. این افراد پس از سرقت چمدان‌های بازیکنان، متواری شدند. اعضای تیم تراکتور به سختی خودشان را به داخل ورزشگاه رسانده بودند که متأسفانه علی‌رغم به وجود آمدن چنین شرایطی، تیم میزبان اصرار بر برگزاری بازی داشت.

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: پیگیر ماجرا هستیم و در این راستا به ارگان‌های مربوطه نامه ارسال کرده‌ایم. شائبه‌هایی در خصوص احتمال ارتباط افراد دستگیر شده با باشگاه بعثت وجود دارد.

وی ادامه داد: پیش از این در دیدارهای فینال لیگ سه مابین بعثت و رهپویان رضوانشهر و بعثت و سپیدرود نیز چنین اتفاقاتی رخ داده بود و اکنون بار دیگر تکرار شده است.

نصیرزاده با تشکر از حمایت شجاع‌ خلیل‌زاده و ریکاردو آلوز از تیم امید، گفت: از آقای پاکو خمس و تک تک بازیکنان تیم بزرگسالان به خاطر پیروزی روز گذشته مقابل استقلال خوزستان و استقبال گرمی که از اعضای تیم امید داشتند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

منبع: ورزش 3

۰
ارسال نظر