بلایی که سر گرانترین گلر جهان آمد!

کپا که در سال ۲۰۱۸ با انتقال به چلسی گرانترین دروازه بان دنیا شد، حالا در رئال ذخیره لونین است.

asdasd
کد خبر : ۲۲۷۳۱۹
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، کپا ۲۹ ساله در تابستان به عنوان جانشین موقتی تیبو کورتوا از چلسی به رئال مادرید پیوست تا جای خالی گلر بلژیکی که صلیبی داده بود را پر کند اما بعد از گذشت ۶ ماه او تبدیل به یک نیمکت‌نشین محض شده است.

کپا در ۲۰۱۸ به نظر می رسید کارش با رئال تمام شده اما زیدان مانع انتقال او شد و اعلام کرد کیلور ناواس گلر اول او محسوب می شود. در پایان فصل او از بیلبائو با انتقالی ۸۰ میلیون یورویی راهی چلسی شد تا گران‌ترین گلر دنیا لقب بگیرد. او در چلسی اما سال های پر نوسانی داشت و آنجا تبدیل به گلر ذخیره شد.

با مصدومیت رباط صلیبی کورتوا کپا به شکل قرضی راهی رئال شد و در شروع کار نیز توانست درون دروازه رئال فیکس شود. تا زمان مصدومیت او همه چیز برایش خوب پیش می رفت ولی لونین در غیاب او عالی کار کرد تا کار کارلو آنچلوتی برای انتخاب گلر ثابت مشکل شود. در نهایت نیز کپا بود که قافیه را باخت و حالا 6 بازی متوالی است که روی نیمکت می نشیند و قطعا در پایان فصل به چلسی باز خواهد گشت.

در واقع رئال دیگر تمایلی برای جذب دائمی او ندارد. آینده کپا در چلسی نیز نامشخص است و احتمالا تابستان به باشگاهی دیگر خواهد رفت. کپا در 18 بازی برای رئال 1650 دقیقه در زمین بوده، 18 گل دریافت کرده و 7 کلین شیت نیز داشته است.

 

۰
ارسال نظر