آقای پرسپولیسی امروز از اوسمار حسابی حمایت کرد!

باید به اوسمار ویرا به عنوان سرمربی تیم پرسپولیس زمان داد تا تفکرات و اندیشه خود را پیاده کند به هر صورت فشار بر روی اوسمار به ویژه پس از بازی با آلومینیوم زیاد بود.

asdasd
کد خبر : ۲۲۷۱۱۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، جواد منافی پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این پرسش آیا تصور نمی کنید که برد جلوی تراکتور باعث شد اوسمار خودش را به هواداران یا پیشکسوتها ثابت کند، اظهار کرد: زمانی که گل محمدی از پرسپولیس جدا شد و اسم اوسمار مطرح شد هجمه زیادی بوجود آمد، پیشکسوتان و هواداران انتظار نداشتند که او سرمربی تیم پرسپولیس شود اما این انتخاب صورت گرفت در بازی های تدارکاتی نتیجه خوبی نگرفت در بازی برابر آلومینیوم نتیجه را واگذار کرد، به همین دلیل انتقادات و هجمه علیه او زیاد بود.

وی گفت: باید به اوسمار ویرا به عنوان سرمربی تیم پرسپولیس زمان داد تا تفکرات و اندیشه خود را پیاده کند. به هر صورت فشار بر روی اوسمار به ویژه پس از بازی با آلومینیوم زیاد بود اما به اعتقاد من با یک یا دو بازی نمی توان کسی را مورد ارزیابی قرار داد و باید به او فرصت داد. در بازی با تراکتور نیز توانست این تیم را با این همه مهره شکست دهد و بازی قابل قبولی را به نمایش بگذارد.

جواد منافی خاطرنشان کرد:بازیکنان پرسپولیس باید با روحیه و انگیزه بسیار بالا ادامه لیگ را پیش ببرند، زیرا نیم فصل دوم بازی ها سنگین تر و فشرده تر است. به هر صورت با دو بازی نمی توان کارنامه اوسمار را سنجید و باید به او فرصت داد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که با توجه به این که بیرانوند محروم شده و جلوی ذوب آهن نیست و اوسمار مجبور است از دروازه‌بان امیدش استفاده کند، به نظر شما این یک فرصته یا تهدید برای پرسپولیس؟ افزود: وقتی همه معتقد بودند که پرسپولیس باید یک دروازه بان دوم خوب بگیرد و این اتفاق رخ نداد، حالا این بازی نه در بازی های بعدی قطعا این اتفاق می افتاد باید فضا را برای این بازیکن فراهم‌ کرد تا خودنمایی کند. الان بهترین زمان است که به این بازیکن جوان فرصت داد شاید تاوان بدهد اما به هر صورت باید به او بها داد تا توانایی خود را نشان دهد البته من شنیده ام که کلر خوبی و آینده داری است. به هر صورت بازی کردن در پرسپولیس سخته و باید به این بازیکن جوان فرصت خودنمایی داد.

منافی همچنین در پاسخ به این پرسش که با وجود این که همیشه از نبیل باهویی انتقاد می شود آمار بهتری نسبت به بلانکو، مهاجم استقلال داشته ولی فشاری رو بلانکو نیست، دلیل چنین اتفاقی چیست، گفت: وقتی بازیکن خارجی وارد استقلال یا پرسپولیس می شود باید از بازیکنان داخلی سردتر باشد و شرایط گلزنی بهتری داشته باشد وقتی بازیکنی بدون این که سرمربی نظر مثبتی نسبت به او داشته باشد وارد تیم می شود باید از موقعیت داده شده به بهترین شکل ممکن استفاده کند در حالی که او بازیکنی که انتظار داشتیم نبود و معمولی است. اگر قرار بود با این هزینه بازیکن خارجی وارد پرسپولیس کنند در ایران نیز در حد همین بازیکن وجود داشت.

منافی در پایان گفت: نبیل باهویی بازیکن باکیفیتی نیست و تا حالا نیز نشان داده بازیکنی نبوده که مشکل گلزنی پرسپولیس را برطرف کند و اگز انتقادی علیه او صورت می گیرد، منطقی است. وقتی بازیکن خارجی می آوریم که کیفیت ندارد و نمی تواند در موقعیت حساس به تیم کمک کند نشانگر آن است که بازیکن معمولی و باکیفیتی نیست.

منبع: پارس فوتبال

۰
ارسال نظر