ژاپنی‌ها ستاره پرسپولیس را روی هوا زدند!

به نظر می‌رسد که در ۲ روز پایانی فعالیت بازار نقل‌وانتقالات، پرسپولیس یکی از پرکارترین تیم‌های لیگ در بازار زمستانه باشد.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، سازمان لیگ روز دوشنبه هفتم اسفندماه را به عنوان موعد پایانی نقل‌وانتقالات زمستانه اعلام کرده و در صورت فسخ قرارداد بعد از این تاریخ، فسخ انجام شده پذیرفته نخواهد شد و بازیکن تا پایان فصل نمی‌تواند به تیم جدیدی برود؛ ضمن آنکه باشگاه‌ها هم بعد از هفتم اسفندماه صرفاً مجاز به جذب بازیکن آزاد خواهند بود. پرسپولیسی‌ها در بازار نقل‌وانتقالات زمستانه موفق به جذب عبدالکریم حسن، عیسی آل‌کثیر، ابوالفضل بابایی و اوستون اورونوف شده‌اند و در طرف مقابل، میلاد سرلک و محمد عمری هم برای گذراندن خدمت سربازی از پرسپولیس جدا و به ملوان پیوسته‌اند.

مدیران باشگاه پرسپولیس با توجه اعلام نیاز اوسمار ویرا به جذب هافبک میانی، همچنان در تلاش هستند تا خط هافبک تیم‌شان را تقویت کنند؛ ضمن آنکه در شرایط کنونی، با توجه به پر بودن فهرست بازیکنان خارجی پرسپولیس، سرخ‌پوشان پایتخت امکان استفاده همزمان از عبدالکریم حسن و اوستون اورونوف را ندارند و باید یک بازیکن از میان نبیل باهویی، شهاب زاهدی، گیورگی گولسیانی، وحدت هنانوف و محمدحسین کنعانی‌زادگان از فهرست بازیکنان خارجی پرسپولیس کنار برود.

شهاب زاهدی که در ابتدای لیگ بیست‌وسوم با امضای قراردادی قرضی از زوریا لوهانسک اوکراین به پرسپولیس آمد، توانسته در فصل جاری عملکرد قابل‌قبولی را از خود به جای بگذارد و ۷ گل و ۲ پاس گل در کارنامه او دیده می‌شود. بعد از دیدار مقابل تراکتور تبریز، زاهدی دیگر در تمرینات پرسپولیس حضور نیافته و به دنبال آن است تا بتواند رضایت مدیران باشگاه را برای جدایی از جمع سرخ‌پوشان پایتخت جلب کند؛ چرا که او پیشنهادی از لیگ ژاپن دریافت کرده و به دنبال آن است تا لژیونر شود. گفته می‌شود که احتمالاً امروز جلسه‌ای میان زاهدی با مدیران باشگاه پرسپولیس برگزار خواهد شد و احتمالاً او قراردادش را با سرخ‌پوشان پایتخت فسخ خواهد کرد.

باهویی هم در مسیر جدایی است

نبیل باهویی مهاجم سوئدی که در ابتدای فصل با حرف‌وحدیث‌های پرشمار به پرسپولیس پیوست، در آستانه جدایی از جمع سرخ‌پوشان پایتخت است. باهویی در نیم‌فصل نخست، تنها یک‌بار در قامت گلزن توانست بدرخشد و عملکرد قابل‌قبولی را از خود در دیدارهای رسمی از خود به جای نگذاشت. گفته می‌شود که اوسمار ویرا از عملکرد فنی باهویی رضایت ندارد و او را در لیست مازاد خود قرار داده و مدیران باشگاه پرسپولیس برای خالی کردن فهرست بازیکنان خارجی و البته فهرست بازیکنان بزرگسال خود به دنبال توافق با مهاجم سوئدی هستند و او هم احتمالاً طی ۴۸ ساعت آینده رسماً از جمع بازیکنان پرسپولیس جدا خواهد شد.

خدابنده‌لو در آستانه پرسپولیسی‌شدن

مدیران باشگاه پرسپولیس از همان ابتدای فعالیت بازار زمستانه به دنبال جذب محمد خدابنده‌لو بودند که بعد از چند نوبت ناکامی در جذب این هافبک جوان اما باتجربه، حالا رایزنی‌ها با خدابنده‌لو در حال نهایی‌شدن است. مدیران ۲ باشگاه پرسپولیس و مس رفسنجان باهم در زمینه انتقال خدابنده‌لو به جمع سرخ‌پوشان پایتخت به توافق رسیده‌اند و این احتمال وجود دارد که خدابنده‌لو امروز (شنبه) با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را با سرخ‌ها نهایی کند تا در قامت جانشین میلاد سرلک وارد پرسپولیس شود.

پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب یک مهاجم جدید!

سرخ‌پوشان پایتخت با توجه به جدایی احتمالی نبیل باهویی و شهاب زاهدی، به دنبال آن هستند تا بتوانند خط حمله تیم‌شان را تقویت کنند. در این زمینه، نام چهره‌های مختلفی به گوش می‌رسد اما گفته می‌شود که مدیران باشگاه پرسپولیس به صورت چراغ خاموش در حال مذاکره با گزینه موردنظر خود هستند. آنچه مشخص است اینکه در بازار زمستانه، امیرارسلان مطهری به پرسپولیس نخواهد پیوست اما رایزنی‌ها برای جذب یک مهاجم در حال انجام است و باید دید مذاکرات فشرده و چراغ خاموش سرخ‌پوشان به نتیجه مثبت ختم خواهد شد و نام مهاجم جدیدی طی ۴۸ ساعت آینده وارد فهرست پرسپولیس می‌شود یا خیر.

منبع: برترین ها

کد خبر : ۲۲۷۰۶۳
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان