این بازیکن جدید چهارشنبه در ترکیب پرسپولیس است!

پرسپولیس پس از پیروزی شیرین برابر تراکتور باید در هفته هجدهم در اصفهان به مصاف تیم ذوب آهن این شهر برود.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که پول رضایتنامه محمد خدابنده‌لو، فردا ( شنبه) به حساب باشگاه مس رفسنجان واریز خواهد شد.

محمد خدابنده‌لو، که از دوران کودکی به شدت پرسپولیسی بوده و حتی تصویر و سند آن در برنامه ۹۰ در گذشته پخش شده، بالاخره به آرزوی دیرین خود خواهد رسید. این بازیکن برای رسیدن به چنین خواسته‌ای، قید مطالبات فصل خود را زد و همه را به باشگاه مس رفسنجان بخشیده است.

به زودی این قرارداد جدید منعقد و محمد خدابنده‌لو به عنوان بازیکن جدید پرسپولیس در دیدار روز چهارشنبه هفته جاری برابر ذوب آهن به میدان خواهد رفت. خدابنده‌لو سابقه بازی در تیم ذوب آهن اصفهان را نیز در کارنامه دارد.

بخشی از این مطالبه بابت طلب مدیر برنامه این بازیکن از مس رفسنجان تهاتر می‌شود، خدابنده‌لو همچنین حاضر به بخشیدن بخشی از مبلغ قرارداد خود با پرسپولیس شده تا در عوض آن با پرداخت این مبلغ به باشگاه مس رضایت نامه این بازیکن صادر شود.

گفته می‌شود طی ضرب الاجلی که باشگاه مس رفسنجان داده، باشگاه پرسپولیس تا روز شنبه هفته آینده زمان دارد تا این مبلغ را برای حساب رفسنجانی‌ها واریز کند تا این انتقال نهایی شود.

با توجه به تمامی مسایل و مشکلات مالی باشگاه مس رفسنجان، این باشگاه از روز نخست هم با پرداخت هزینه رضایت نامه خدابنده‌لو حاضر به جدایی این بازیکن از ترکیب نارنجی پوشان شده بود اما با آمدن محرم نویدکیا در راس کادر فنی این تیم، با جدایی این ستاره امیدها مخالفت‌هایی شد.

باشگاه پرسپولیس گزینه‌هایی برای معاوضه با خدابنده‌لو معرفی کرد که این گزینه‌ها نیز مورد توجه کادر فنی مس رفسنجان قرار نگرفتند تا انتقال خدا بنده‌لو تا امروز به تاخیر بیفتد. این بازیکن توانسته رضایت نویدکیا را برای جدایی این تیم را حاصل کند و با توجه به غیبت در تمرین، انگیزه کافی هم نداشته است. البته تصاویری از پیام‌های خدابنده‌لو در فضای مجازی منتشر شده و نشان می‌دهد این بازیکن اذعان داشته که احتمال دارد تا روز شنبه با باشگاه پرسپولیس قرارداد ببندد.

خدابنده‌لو می‌تواند در کنار مسعود ریگی و سروش رفیعی، کمربند خط میانی پرسپولیس را محکم تر از قبل کند. اوسمار ویرا نیز اصرار زیادی به جذب این هافبک جوان دارد.

منبع: خبر ورزشی

کد خبر : ۲۲۷۰۴۳
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان