توصیه باورنکردنی آقای دروازه بان به بیرانوند

محمود خوراکچی، سرمربی تیم فوتسال آلومینیوم اراک که سابقه حفاظت از سنگرتوری پرسپولیس در دهه هفتاد را دارد به علی‌‌رضا بیرانوند پیشنهاد داده است که از حاشیه دوری کند.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، محمود خوراکچی، سرمربی تیم فوتسال آلومینیوم اراک که سابقه حفاظت از سنگرتوری پرسپولیس در دهه هفتاد را دارد به علی‌‌رضا بیرانوند پیشنهاد داده است که از حاشیه دوری کند.

در ماه‌های اخیر حاشیه‌های زیادی پیرامون علی‌‌رضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس رخ داده است. به حدی که این دروازه‌بان تصمیم گرفته تا پایان فصل از هر گونه مصاحبه با خبرنگاران خودداری کند. در همین خصوص محمود خوراکچی، سنگربان سابق پرسپولیس در دهه هفتاد که در سالیان اخیر به عنوان سرمربی در تیم‌های باشگاهی فوتسال مشغول به فعالیت است و در این رشته بسیار شناخته شده به شمار می‌رود، پس از پایان دیدار تیمش ایرالکو اراک با سفیرگفتمان تهران از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال ایران، بخشی از صحبت‌هایش را به علی‌‌رضا بیرانوند اختصاص داد و در پاسخ به سوالات خبرنگاران از پیشنهادش به دروازه‌بان ملی‌پوش پرده برداشت.

خوراکچی به خبرنگاران گفت: من همیشه به علی‌‌رضا پیشنهاد داده‌ام، همانطور که پله‌های ترقی و پیشرفت را طی می‌کند از حاشیه نیز دوری بکند و متاسفانه این حاشیه‌ها هستند که به سراغ علی‌‌رضا می‌آیند‌. بنده فکر می‌کنم آقای بیرانوند باید یک ریکاوری بسیار خوبی داشته باشه که اگر انجام ندهد بدون شک در آینده هم تیم‌ملی و هم باشگاه پرسپولیس آسیب می‌بیند. من اعتقاد دارم که بیرانوند و عابدزاده از بهترین‌های دروازه‌بانی تاریخ ایران محسوب می‌شوند.

منبع: ورزش 3

 

کد خبر : ۲۲۷۰۲۵
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان