واکنش مربی سپاهان به باخت امشب

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان از شکست تیمش مقابل الهلال عربستان ابراز تأسف کرد.

asdasd
کد خبر : ۲۲۶۵۰۹
لینک کوتاه کپی شد
0

 

 ژوزه مورایس بعد از شکست ۳ بر یک تیمش مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: معمولاً به تمام سؤالات جواب می‌دهم، ولی امروز چون روز خوشحال‌کننده‌ای برای من نبود ممنون می‌شوم درباره این بازی سؤال بپرسید.

وی در مورد انتقادها از خط دفاعی سپاهان تصریح کرد: اولین ضعفی که داشتیم در خط دفاعی بود که کارت قرمز گرفتیم، در غیر این صورت ضعفی نمی‌بینم. البته گلی که خوردیم ربطی به خط دفاعی ندارد و به سازمان تدافعی تیم ارتباط دارد. گل دوم را دقت کنید، طوری خوردیم که تعجب برانگیز است، ۹ بازیکن سپاهان برابر پنج بازیکن الهلال!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان راجع به تکلی که محمد دانشگر زد و باعث اخراج او شد، گفت: تصمیم لحظه‌ای است. برخی از تکل‌ها کارت دارد و برخی ندارد. تکلی که زده شد آنقدر سنگین نبود، ولی کارت قرمز داشت. بهانه‌ای دست داور بود که کارت قرمز دهد. بیشتر از این نمی‌خواهم به این سؤال رجوع کنم.

مورایس در پاسخ به سؤالی درباره از دست رفتن سازمان تیمش در نیمه دوم خاطرنشان کرد: ما مقابل تیمی خیلی خوب بازی داشتیم و باید متوجه این موضوع باشید. با یک بازیکن کمتر باید چالش یکسری ظرفیت‌ها را داشته باشیم. ما فشردگی را از دست دادیم که شما اسمش را سازماندهی گذاشتید. در برخی مواقع متأسفانه تصمیم درست نگرفتیم. تا زمانی که بازیکنی اخراج نشده بود عملکرد خیلی خوبی داشتیم. باید بدانید با یک بازیکن کمتر مقابل بهترین ترکیب آسیا باید سختی بکشید. در کل به رفتار بازیکنانم افتخار می‌کنم. باید جزئیات را درست می‌کردیم تا الان درباره نتیجه دیگری صحبت کنیم. اشتباهات کوچکی داشتیم که به آن جزئیات می‌گویند.

وی ادامه داد: درباره برخی از جزئیات با بازیکنان صحبت می‌کنم. برخی از آنها آنقدر تجربه دارند که در چنین بازی‌هایی اشتباه نکنند، چون در مرحله حذفی حضور داریم. گل داخل و خارج از خانه مثل گذشته حساب نمی‌شود و می‌توانید ببینید بازی چطور عوض می‌شود. بهترین بازیکن زمین از ما بود، ولی دقایق آخر ناظر بازی بهترین بازیکن را عوض کرد و به کسی داد که گل سوم را زد، بنابراین ببینید یک بازیکن چقدر تغییر در بازی ایجاد کرده است. حیف شد، می‌توان گفت کارت قرمز نبود که شانس ما را کمتر کرد، موقعیت‌های زیادی داشتیم که از دست دادیم، شانس ما را کاهش داد. هنوز کار تمام نشده است و شاید اگر بازی با نتیجه ۲ بر یک یا یک - یک تمام می‌شد همه چیز فرق می‌کرد، اما بازی ۳ بر یک تمام شده و قضیه متفاوت است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه شاید خستگی ملی‌پوشان تیمش در این دیدار تأثیرگذار بوده است، گفت: نمی‌توانیم حدس بزنیم. ما یک بازیکن ملی‌پوش داشتیم که بازی می‌کرد و چهار بازیکن دیگر روی نیمکت حضور داشتند. در سمت مقابل، دو مدافع وسط، دو مدافع کناری، یک وینگر و ... ملی‌پوش بودند. اگر ادامه دهم باید بگویم ۱۱ ملی‌پوش مقابل ما بازی می‌کردند. نمی‌خواهم درباره داور صحبت کنم، ولی در صحنه تکل بازیکن ما، نمی‌گویم کارت قرمز نداشت، ولی برای مصدوم کردن بازیکن نرفت. بازیکن الهلال مصدوم هم نشد و فقط فلیمش را بیشتر کرد تا نشان دهد چه خطایی صورت گرفته است. نمی‌خواهم درباره قدرت‌ها نیز صحبت کنم، چون هنوز باور دارم فوتبال عادلانه است.

تسنیم

 

۰
ارسال نظر