مربی اسبق استقلال: آقای خطیر! چاقو دسته خودش را نمی‌برد

مربی اسبق استقلال گفت: در شرایطی که این تیم از هر نظر آماده بازگشت مطلوب به لیگ برتر است متاسفانه اتفاقات اخیر دل همه طرفداران این تیم را می‌لرزاند.

asdasd
کد خبر : ۲۲۶۴۷۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، علی چینی بازیکن و مربی اسبق استقلال درباره اختلافات اخیر بین علی خطیر و جواد نکونام اظهار داشت: متاسفانه آقای خطیر یک بار برای همیشه واضح و شفاف به هواداران نمی‌گوید چه مشکلی با نکونام دارد تا همه بدانند که اصل ماجرا چیست. اگر بحث ناکارآمدی جواد نکونام باشد، که او توانسته استقلال را در یکی از سخت‌ترین لیگ‌های سال‌های اخیر به عنوان قهرمان نیم فصل به پایان دور رفت برساند. اگر بحث اخلاق است که واقعاً نمی‌توان روی جواد نکونام و اخلاق خوب و شخصیتی که دارد بحثی مطرح کرد، پس مشکل کجاست!

بازیکن اسبق استقلال ادامه داد: آقای خطیر باید بداند که هیچ وقت در یک مجموعه بزرگ با میلیون‌ها طرفدار مدیر نمی‌رود کاری کند که سرمربی از کارش دلسرد شود اصطلاحا چاقو هیچ وقت دسته خودش را نمی‌برد. او و جواد نکونام هر دو در یک قایق نشسته‌اند. اگر خطیر قایق را سوراخ کند خودش هم غرق می‌شود. این نوع مدیریت که مدیرعامل فعلی باشگاه استقلال اتخاذ کرده اصلاً مطلوب هواداران و پیشکسوتان نیست. وقتی تیم استقلال در حال نتیجه گرفتن است او باید با تمام قدرت از کادر فنی حمایت کند. لااقل اگر حمایت نمی‌کند دیگر چوب لای چرخ تیم نگذارد.

 وی با اشاره به بازی حساس هفته اول دور برگشت مسابقات لیگ برتر تاکید کرد: امیدوارم این اتفاقات در نظم تیمی و آرامش بچه‌های استقلال خللی ایجاد نکند. چون ما از همین هفته اول باید ۳ امتیازهای دور برگشت را جمع کنیم. به ویژه در دیدارهای این چنینی که می‌توانیم خودمان را در بالای جدول حفظ کنیم. تیم صنعت نفت با بختیاری زاده با انگیزه و تازه وارد قطعاً می‌تواند در این شرایط کار را برای ما دشوار کند اما مشکلات روزهای گذشته قوز بالای قوز شده و همه ما را نگران کرده است.

بازیکن قدیمی استقلال در آخر گفت: امیدوارم یک بار برای همیشه آقای خطیر به سوالات مردم پاسخ بدهد و شفاف بگوید چه مشکلی با نکونام دارد که نمی‌خواهد او در این تیم کار کند. همچنین آنهایی که می‌گویند عده‌ای از مشکلات استقلال خوشحال هستند چرا اسامی‌شان را به مردم معرفی نمی‌کنید تا بدانیم چه نفراتی در باشگاه یا دور و بر آن هستند که دوست دارند استقلال را در شرایط ضعیف شده ببینند. شما که می‌گویید این افراد منافق را شناسایی کرده‌اید باید آنها را به هواداران معرفی کنید وگرنه کاملاً مشخص می‌شود که حرفتان پوچ و بی‌ اساس است.

منبع: خبر ورزشی

۰
ارسال نظر