جنجال نیمه شب نکونام روی آنتن زنده فوتبال برتر

جواد نکونام سرمربی استقلال مهمان تلفنی فوتبال برتر بود که با حرفهایش کولاک کرد.

asdasd
کد خبر : ۲۲۶۳۳۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، جواد نکونام به صورت تلفنی روی خط برنامه فوتبال برتر حضور پیدا کرد. او در مهم ترین بخش از صحبت هایش گفت:«من مصاحبه طوفانی علیه مدیریت نکردم واقعیت بوده. من گفته بودم اگه بازیکن نگیریم اردو نمیروم. اگر عزت اللهی می تواند جدا شود چا به استقلال نمی‌آید؟ آقای خطیر گفت ما دو تا ستاره میخواهیم من هم لیستم را بر اساس حرف های او دادم.» سرمربی استقلال در مورد عملکرد تیم ملی در جام ملت های آسیا گفت:« ما در همین مسابقات مدعی هستیم و نتیجه فوتبال ما همین جا است. ما در جام جهانی مدعی نیستیم که برای آن جا برنامه ریزی کنیم. تیم ملی می‌دانست در جام ملت ها چه چیزی می‌خواست.»

او در ادامه حرف هایش گفت:«ما قطعا در یک کشتی نیستیم.مدیریت می خواهد من زمین بخورم.چرایش را نمی دانم.شاید هم از من خوششان نمی آید اما من به کسی باج نمی دهم و برای منافع تیمم می جنگم.اجازه نمی دهم کسی به خاطر خودش من را زمین بزند.»

نکونام ادامه داد:«الان در مجموع 17 بازیکن داریم اما امسال اگر شده حتی با 13 نفر هم بازی می کنیم.لیستی که به باشگاه دادم باید جذب می شد.سعید مهری با اینکه قرارداد داشت نمی دانم چطور جدا شد چون با اجازه من نبوده است.صیادمنش کجا رفت؟با او حتی مذاکره هم نشد.سعید عزت اللهی چطور؟مدیریت گفت پول هست و من هم لیست دادم تا 2 بازیکن بزرگ جذب شوند.آخرش هم گفتند لیست من کهکشانی است.»

سرمربی استقلال در ادمه گفت:«فردا سه شنبه است و ما جمعه بازی داریم.دیگر تمرکزم را روی جذب بازیکن نمی گذارم.مثل نیم فصل اول هر بازیکنی را که مازاد کرده بودم را بر می گردانم.دیگر بازیکنی نمی گیرم و تمام شد.»

نکونام در ادامه از هواداران استقلال تشکر کرد و گفت:«تشکر می کنم از هواداران که حامی تیم هستند چه با 13 بازیکن،چه با 19 بازیکن.ما تمام تلاش خودما را برای سربلندی باشگاه و هواداران انجام می دهیم.»

منبع: خبرآنلاین

۰
ارسال نظر