حمله فیزیکی به سهراب بختیارزاده بخاطر رد یک بازیکن فوتبال!

سهراب بختیاری‌زاده سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان مورد حمله قرار گرفت.

asdasd
کد خبر : ۲۲۶۳۲۴
لینک کوتاه کپی شد
0

سهراب بختیاری‌زاده که به تازگی هدایت تیم فوتبال نفت آبادان را برعهده گرفته است امروز با حادثه عجیبی بیرون از زمین تمرین مواجه شد.

ظاهرا یک بازیکن قبل از حضور بختیاری‌زاده روی نیمکت نفت با پیشنهاد مربیان پیشین نفت برای عقد قرارداد به آبادان می‌آید اما کیفیت این بازیکن مورد نظر بختیاری‌زاده که بعدا به تیم نفت ملحق شده قرار نگرفته و او از استخدام این بازیکن سرباز می‌زند و همین موضوع باعث خشم خانواده بازیکن مورد نظر می‌شود.

به نقل از ورزش سه در روزهای گذشته تلفن‌ها و پیامک‌های مکرری از سوی خانواده این بازیکن متوجه سهراب بختیاری‌زاده شده و خانواده این بازیکن این مربی را تهدید به برخورد کرده بودند و در مکالماتی که با او انجام داده بودند، تاکید کرده بودند که اجازه نخواهند داد او در آبادان به مربیگری‌اش ادامه بدهد.

بعد از این تماس‌ها امروز درحالیکه بختیاری‌زاده به همراه اعضای کادر نفت آبادان بعد از پایان تمرین در حال خارج شدن از زمین چمن بوده به یکبار در بیرون از محوطه ورزشگاه مورد حمله چند نفر قرار می‌گیرد و ظاهرا به سمت بختیاری‌زاده قمه پرت می‌کنند.

سرمربی نفت آبادان در اینباره گفت: «خانواده این بازیکن به سمت من حمله ور شدند و با قمه شیشه ماشین همراه بنده را خرد کردند و اگر او به موقع خود را از مسیر پرتاب این سلاح دور نکرده بود، ممکن بود جانش را از دست بدهد.» 

در حال حاضر در تماس با پلیس ماموران در حال بررسی جزئیات این اتفاق تاسف بار هستند و شکایتی نیز از ضاربین صورتجلسه خواهد شد.

بختیاری‌زاده ادامه می‌دهد: «من به هیچ وجه در جریان اتفاقات پیش از خودم نبودم، اما ملاک من برای استخدام بازیکن مسائل فنی است و نکات دیگر شامل این مسئله نمی‌شود. اما خانواده این بازیکن قصد داشتند با تحت فشار قرار دادن من کارشان را پیش ببرند، که اتفاق امروز به بار آمد.» 

بخش پایانی صحبت‌های بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه استقلال هم اینطور مطرح شد:« برای خودم و برای فوتبال متاسفم که هنوز شاهد این مسائل هستیم.»

۰
ارسال نظر