گزینه نکونام برای سرپرستی استقلال معلوم شد!

آتیلا حجازی می‌گوید موضوع سرپرستی‌اش در استقلال پیشنهاد جواد نکونام بوده است.

asdasd
کد خبر : ۲۲۵۴۳۹
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از ورزش سه، آتیلا حجازی می‌گوید موضوع سرپرستی‌اش در استقلال پیشنهاد جواد نکونام بوده و با علی خطیر صحبتی در این خصوص نداشته است.

یکی از پیشکسوتان استقلال که نامش برای جایگزینی علی سامره در پست سرپرست استقلال مطرح شده، آتیلا حجازی است. فرزند اسطوره فقید استقلالی‌ها که سابقه بازی در تیم آبی پوش پایتخت را نیز دارد، در روزهای گذشته نامش بارها برای سرپرستی در فضای مجازی مطرح شده است.

اگرچه جواد نکونام در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد گرفتاری های نقل و انتقالاتی سبب شده تا صحبتی با مدیران باشگاه برای پست سرپرستی نداشته باشد، اما آتیلا حجازی صحبت با نکونام را درباره این سمت تایید کرده است.

حجازی که ارتباط نزدیکی با جواد نکونام دارد، در خصوص شایعه سرپرستی اش در استقلال گفت: «من با خود جواد صحبت کردم اما فعلا درگیر نقل و انتقالات و اتفاقاتی که به وجود آمده هستند. صحبت‌هایی کردیم اما در حد صحبت بوده است.»

او افزود: «من یکی دو بار هم آقای خطیر را در دفتر آقای تاج دیدم و صحبت‌هایی کردیم اما درباره سرپرستی حرفی نزدیم اما با جواد حرف زدیم. گفتند کارها را انجام می‌دهند و ما در جریان می‌گذارند اما بعد از آن اتفاقی رخ نداده است.»

۰
ارسال نظر