پرسپولیسی ها چطور زیرپوستی به اوسمار ویرا رسیدند؟

اتفاق جالب اینکه در این فاصله به اوسمار پیشنهاد شد که برای سرمربیگری پرسپولیس باید با ایجنتش قطع همکاری کند

asdasd
کد خبر : ۲۲۵۱۷۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، به نقل از فرهیختگان، اختلاف برخی از اعضای هیات‌مدیره باشگاه با رضا درویش باعث شد که پروژه انتخاب جانشین برای یحیی بسیار پیچیده شود.

واقعیت امر این بود که بعد از جدایی گل‌محمدی، برخی عوامل در باشگاه به‌یکباره گزینه‌های زیادی را برای جانشینی او در هیات‌مدیره مطرح کردند.

اما نظر اکثریت اعضا این بود که برانکو ایوانکوویچ جانشین یحیی شود و از این رو محمد دلبری ماموریت پیدا کرد که با برانکو وارد مذاکره شود.

این اتفاق در حالی رخ داد که مدیریت باشگاه پرسپولیس بعد از تقریبا دو سال به وعده‌اش به برانکو مبنی‌بر پرداخت مالیات و ارسال مفاصا حسابش عمل نکرده بود.

در همین راستا وقتی برانکو پیشنهاد اول پرسپولیس را رد کرد خیلی‌ها آن را به عدم پرداخت مالیات او ربط دادند.

در همین راستا درویش قصد داشت مذکراتش با مربیان دیگر را جدی کند که هیات‌مدیره از وی خواست همچنان پیگیر بازگشت برانکو باشد و مالیات او نیز پرداخت شود.

این روند هم چند روز طول کشید تا طی شود و زمان برای پرسپولیس برای انتخاب سرمربی همچنان گذشت.

با دومین پاسخ منفی برانکو به پرسپولیس، درویش این بار عزم خود را جزم کرد که پای مربی خارجی دیگری را به پرسپولیس باز کند اما توفیقی حاصل نشد.

از آنجا که پرسپولیس فرصت را به حد کافی از دست داده بود درویش و اطرافیانش به این نتیجه رسیدند اوسمار را به‌عنوان سرمربی در کنار سیدجلال حسینی معرفی کنند.

به این شکل که اوسمار کارهای فنی را در دست بگیرد و سیدجلال هم حواشی را مدیریت کند.

اتفاق جالب اینکه در این فاصله به اوسمار پیشنهاد شد که برای سرمربیگری پرسپولیس باید با ایجنتش قطع همکاری کند و او هم پذیرفت تا به جانشینی یحیی نزدیک شود! 

 

۰
ارسال نظر