شهربانو منصوریان همه را با این ادعای باورنکردنی میخکوب کرد!

شهربانو منصوریان در مراسم تجلیل از مدال آوران کاراوان اعزامی ورزش ایران به بازی‌های آسیایی هانگژو 2022 ادعای عجیبی را مطرح کرد.

asdasd
کد خبر : ۲۱۸۲۴۲
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، مراسم تجلیل از مدال آوران کاراوان اعزامی ورزش ایران به بازی‌های آسیایی هانگژو 2022 با همکاری کمیته ملی المپیک و شهرداری تهران در محل سالن همایش برج میلاد برگزار شد.

شهربانو منصوریان دارنده نشان برنز بازی‌های آسیایی هانگژو، در حاشیه این مراسم، اظهار داشت: خیلی خوب است وقتی ورزشکاران از مسابقات باز می‌گردند و خستگی در تن آنها وجود دارد، چنین مراسم‌هایی برگزار می‌شود.

همیشه مراسم‌هایی که در شهر ما و تهران برگزار می‌شود، خیلی طول می‌کشد تا جایزه های ما رو بدهند و به همین دلیل خستگی مسابقات از تن ما در نمی آید اما این تجلیل ها باعث می شود خستگی از تن ما در بیایید.

وی در واکنش به این سوال که شما همیشه از جمله افرادی هستید که به این نوع قدردانی‌ها معترض هستید و چند روز گذشته نیز کلیپی را در فضای مجازی منتشر کردید، آیا همچنان به آن عقیده استوار هستید، گفت: بله، وقتی ما به مسابقات جهانی و آسیایی می‌رویم بعد از آن انتظار پاداش داریم.

مثلا من رفته‌ام و مدال طلای مسابقات یونیورسیاد را کسب کرده ام، قبلا طلای این مسابقات 70 عدد سکه بود، اما در حال حاضر سکه را برداشته اند و حالا دیگر هیچ جایزه ای به ما تعلق نمی‌گیرد. من هم زندگی و خرج دارم، وقتی 6 ماه برای یک مسابقه در اردو حضور دارم هیچ در آمدی ندارم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که قرار است در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کنید، آیا این موضوع جدی است و یا انصراف خود را اعلام کرده اید، گفت: برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردم، اما بخاطر اینکه برادرم در انتخابات ثبت نام کرده است، انصراف دادم.

وی در پاسخ به این سوال که شما برای کسب مدال طلا به هانگژو رفتید، اما مدال شما برنز شد، آیا از نتایج راضی بودید، گفت: من به همراه خواهرم یک مدال نقره و یک مدال برنز در هانگژو کسب کردیم. من 5 مدال طلای جهان، سه مدال طلای آسیا، چهار طلای جام جهانی، یک مدال طلای یونیورسیاد و... دارم. 

دارنده نشان برنز بازی های آسیایی هانگژو در پاسخ به این سوال که چه کار می توان کرد که موفقیت بانوان بیشتر شود و در نتیجه بانوان بیشتری در اعزام ها داشته باشیم، گفت: در خیلی از رشته های که به بازی های آسیایی اعزام می شود، در خیلی از رشته هایی که بانوان حضور دارند، مثل شنا و ... نمی‌توانند بخاطر شرایط پوشش در مسابقات شرکت کنند.

اگر این مسائل نبود، مطمئن باشید رنکینگ ما در بازی های آسیایی بالاتر می رفت، اما بازهم با این حال خیلی خوب بودیم و حتی ووشو خیلی خوب نتیجه گرفت.

اول کشتی گیران و بعد از آن ووشو نتایج خوبی را کسب کردند. در بازی های آسیایی هانگژو رفتیم و با حریف الهه صحبت کردیم که با حجاب بازی کند، ما لباس های خودمان را تقدیم او کردیم و با حجاب کامل بازی کرد، اما متاسفانه پخش زنده نشد.

خیلی از ورزشکاران هستند که مثل شهربانو منصوریان دیده نشدند، چرا دیده نشدند؟ بخاطر اینکه بازی های آنها پخش نشده است. چرا شهربانو منصوریان دیده شد؟

بخاطر اینکه فیلم صفر تا سکو پخش شد و برنامه احسان علیخانی پخش شد و ما دیده شدیم. اگر این برنامه ها نبود من در شهر خودم هم دیده نمی‌شدم.

بحث فوتبالیست ها که مطرح شد، ما نگفتیم که چرا فوتبالیست ها بیشتر دریافت می‌کنند. ما می گوییم فوتبالیست ها رفته اند وارد جام جهانی شده اند مجوز ورود خودرو به آنها داده اید! پس چرا به ما نمی‌دهید؟حداقل به ما مجوز خودرو داخلی بدهید و خارجی ندهید.

منصوریان در ادامه صحبت های خود، گفت: من قبلا فوتبال بازی کرده ام، بعد از اینکه از این رشته بروم چون رشته من المپیکی نبوده، مطمئن باشید که به یک رشته المپیکی می‌روم تا در المپیک هم حضور داشته باشم.

اگر از لحاظ سنی مشکلی نباشد، من در حالا حاضر 37 ساله هستم و می‌توانم تا 60 سالگی مدال بیاورم. من وقتی وارد اردوی تیم ملی می شوم مسابقه می‌دهم و بعد از آن فیکس می شوم.

با ووشوکاران  17 تا 22 ساله مسابقه می‌دهم و بالا می آیم. وقتی در جلسات وزارت ورزش، مربیان ما حضور پیدا می‌کنند، از آنها سوال می شود که آیا شهربانو منصوریان نمی‌خواهد کنار برود تا یک فرد جوان تر به مسابقات برود؟

خوب سوال من این است که یک فرد جوان باید باشد که من را شکست دهد و اعزام شود. برای مسابقات جهانی آمریکا ما سه خواهر فیکس شدیم، الکی که فیکس تیم ملی نشده ایم.

مسابقه داده ایم و فیکس شده ایم. من سه تا انتخابی داده ام و فیکس شده ام. هر چقدر جلوتر می‌روم از لحاظ تجربه شرایطم بهتر می شود.

منبع: فارس

 

۰
ارسال نظر