نیلوفر امینی فر: دو مجری کشف حجاب کرده مجریان الگوی مدیران صداوسیما بودند!

نیلوفر امینی فر، مجری سابق صدا و سیما می‌گوید مهسا ملک مرزبان و شیرین صمدی، دو مجری زن که پس از استعفا از صدا و سیما، اقدام به کشف حجاب کردند، از مجریان الگو و محبوب مدیران صدا و سیما بودند.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو، امینی فر در چند استوری اینستاگرامی مدعی شد برخی مجریان صدا و سیما با انواع خودشیرینی‌ها برای مدیران این سازمان مسیر پیشرفت را برای خود هموار می‌سازند و شیرین صمدی را از جمله‌ی این مجریان عنوان کرد.

ادعای امینی فر

او گفت زمانی که مجری برنامه سیمای خانواده شبکه یک سیما بود، پس از اضافه شدن شیرین صمدی به تیم مجریان برنامه، امینی فر رفته رفته از این برنامه کنار گذاشته شد.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب کرده مشکل دارد.

امینی فر در ادامه مدعی شد وقتی علت این مسأله را از مدیر گروه خانواده شبکه یک جویا شد، این مدیر به او گفت صمدی اخلاق همکاری خوب و سازگارانه‌ای دارد اما علت اصلی، خودشیرینی‌های صمدی برای این مدیر و معاونش با آوردن انواع سوغاتی از شهر خود و خرید سیسمونی برای فرزند معاون بود.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب کرده مشکل دارد.

امینی فر همچنین گفت زمانی مدیری در صدا و سیما به او گفته بود برای آنکه بتواند در کارش پیشرفت کند باید مهسا ملک مرزبان را الگوی خود در حجاب قرار دهد و مثل او حتی در بیرون از سازمان هم حجاب خود را به طور کامل رعایت کند اما او نپذیرفته و زیر بار نرفته بود.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب کرده مشکل دارد.

در سال‌های اخیر تعدادی از مجریان زن پس از استعفا از صدا و سیما پوششی متفاوت از آنچه در زمان فعالیت در این سازمان داشتند، را در پیش گرفته‌اند که این تفاوت گاهی در حد کشف حجاب پیش رفته است و شیرین صمدی و مهسا ملک مرزبان از جمله‌ی این مجریان هستند.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب کرده مشکل دارد.

کشف حجاب شیرین صمدی

شیرین صمدی که مجری برنامه‌هایی همچون «صبح بخیر ایران» و «سیمای خانواده» و «عصر خانواده» بود، تیر ماه سال قبل با انتشار تصویری در اینستاگرامش کشف حجاب خود را علنی کرد.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب کرده مشکل دارد.

او پس از این اقدام در مصاحبه‌ای درباره‌ی فعالیتش در صدا و سیما گفت:

دو سال و نیم پیش تصمیم گرفتم اجرای هیچ برنامه‌ای در صدا و سیما را نپذیرم. البته همچنان نویسندگی و کارگردانی را ادامه می‌دادم. اما اجرای برنامه‌ها دیگر از حوصله‌ی من خارج بود و پیشنهادها را نپذیرفتم. خاتمه دادن به کارم در ابتدا برای من ریسک بود. اما این ریسک را پذیرفتم چون دوست نداشتم ادامه بدهم.

الان مدت‌ها است که در صفحه‌ی شخصی‌ام در اینستاگرام با عقاید خودم ظاهر می‌شوم و اگر کسی دنبال کننده‌ی من باشد متوجه می‌شود که موازین من در عکس‌ها شاید خیلی مطابق با موازین صدا و سیما نباشد، بنابراین هر شخصی متوجه می‌شود که من قرار نیست دیگر در تلویزیون کار کنم اما همچنان از من سوال می‌شود که چه زمانی به تلویزیون برمی گردی یا ممنوع التصویر هستی.

جالب است که من در این مدت هم پیشنهاد اجرا داشتم و حتی یک خانمی هم از بخش پورتال مجریان شبکه دو مرتب برای تکمیل کردن اطلاعات با من تماس می‌گرفت. اما من هم اعلام می‌کردم که دیگر اجرا نمی‌کنم و مجری نیستم و مرا از لیست خط بزنید!

مهاجرت مهسا ملک مرزبان

مهسا ملک مرزبان، مترجم و مجری سابق تلویزیون هم پس از استعفا از صدا و سیما به سوئد مهاجرت کرده است.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب کرده مشکل دارد.

او آذر ماه سال گذشته با انتشار عکسی از خود در اینستاگرامش، خبر مهاجرت خود را تأیید کرد.

بیوگرافی نیلوفر امینی فر

نیلوفر امینی فر متولد سال ۱۳۶۴ در تهران و دارای مدرک فوق لیسانس رشته روانشناسی اجتماعی از دانشگاه آزاد تهران مرکز است.

پس از قبولی در دانشگاه، در سال ۸۳ با گذراندن تست مجری‌گری در خانه فرهنگ نیمرخ، وارد صدا و سیما شد و اجرای برنامه تلویزیونی «دخترانه» را برعهده گرفت.

امینی فر از آن زمان در شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی به اجرا پرداخت و مدتی نیز در واحد دوبلاژ مشغول کار بود.

نیلوفر امینی فر با دو مجری کشف حجاب کرده مشکل دارد.

او چند تجربه هم در زمینه‌ی بازیگری دارد، از جمله سریال «شب هزار و یکم» به کارگردانی علی بهادر که در سال ۸۷ از شبکه یک پخش شد.

او یک سالی به دلیل انتشار عکس‌هایش در یک آتلیه عکاسی ممنوع التصویر شد که در نهایت به کمک پلیس فتا توانست بی‌گناهی خود را اثبات کند و به مجری‌گری تلویزیون بازگشت.

امینی فر پس از استعفا از صدا و سیما به برنامه‌سازی در فضای مجازی روی آورده است و به عنوان مربی انگیزشی و مربی اختلال شخصیتی نیز تدریس می‌کند.

کد خبر : ۹۷۳۶۹
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان