همسر بشیر حسینی سکوتش را شکست!

همسر بشیر حسینی با انتشار یک یادداشت پاسخ شایعاتی که علیه خانواده اش در فضای مجازی پخش شده را داد.

همسر بشیر حسینی سکوتش را شکست!
کد خبر : ۳۳۱۶۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از مهر؛ روز گذشته شایعه‌ای در فضای مجازی پیچید که در آن عنوان شده بود همسر سیدبشیر حسینی داور عصر جدید از علی فروغی مدیر شبکه سه سیما گله کرده و گفته که فروغی باعث شده که همسر من تا نیمه ‎های شب با خانم‌‎های مجری چت کند.

همسر بشیر حسینی، داور «عصر جدید»، شب گذشته (دوشنبه ۱۴ تیر) با انتشار متنی، سخنان منتسب به خود در فضای مجازی را تکذیب کرد.

بیشتر بخوانید: افشاگری سیدبشیر حسینی بعد از فوت آزاده نامداری

همسر بشیر حسینی در این یادداشت آورده است:

«امروز یک خبر سراسر کذب و متوهمانه در فضای مجازی دیدم که کانالی مجهول‌الهویه از قول من و در رابطه با همسرم، آقای سیدبشیر حسینی دروغ‌ پردازی و عقده‌گشائی کرده بود.

قلم‌های زهرآگین و قلب‌های بیمار و کینه‌های عمیق جبهه ضدفرهنگی، این بار حریم خانواده ما را هدف گرفته و در کمال وقاحت، آشیانه امن و آرام ما را که به نور اهل‌بیت (علیهم‌السلام) و خدمت به خانواده شهدا (الحمدلله) منور است، هدف گرفته.‌

می‌فهمم که همسرم در برنامه زنده یک خطای زبانی داشته و از آن عذرخواهی کرده، اما این هجمه ناجوانمردانه و حمله به خیمه خانواده و بر هم زدن آرامش زن و فرزند، انتقام از سال‌ها تلاش همسرم در سنگر دانشگاه، رسانه و خدمت‌هایی است که هیچ‌وقت نمی‌خواهم رسانه‌ای شود و باید برای قبر و قیامت‌مان ذخیره شود.

این خباثت‌ها و خیانت‌ها، نه تنها مانع حرکت مجدانه و مجاهدانه همسرم در مسیر اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی نخواهد شد بلکه قدم مرا ثابت‌تر و قلب مرا در همراهی تا آرمان شهادت مستحکم‌تر خواهد کرد.

من و همسرم شکایت الهی خود را به درگاه خدا می‌بریم و شکایت حقوقی را علیه کانال مذکور و مجموعه‌هایی که اقدام به بازنشر آن خبر مطلقاً کذب کرده‌اند در اسرع وقت به مراجع قضایی تقدیم خواهیم کرد.»

۰
ارسال نظر