چهره و شخصیت واقعی “جونگکوک” از گروه “BTS” رو شد!

جونگکوک کوچکترین عضو گروه مشهور بی تی اس به راستی بر روی همه کسانی که با او در ارتباط هستند تاثیر شگفت انگیزی می‌گذارد!

چهره و شخصیت واقعی “جونگکوک” از گروه “BTS” رو شد!
کد خبر : ۱۹۹۵۵۸
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - بسیاری از اشخاصی که با جونگکوک آیدل 25 ساله همکاری کرده‌اند درباره شخصیت فوق العاده او صحبت کرده‌اند!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، جونگکوک ستاره محبوب سبک کی‌پاپ بر تمام کسانی که او را در پشت صحنه می‌بینند تأثیر گذاشته است. این اشخصاص مشهور یا کارکنان عادی چیزی جز تعریف و تمجید از این آیدل نگفته‌اند.

در سال 2020، یک یوتیوبر کره‌ای به نام یان توانست با جونگ‌کوک ملاقات کند. او در توضیح عکسی که از ملاقات با این آیدل مشهور به اشتراک گذاشت، از او به عنوان «متواضع‌ترین ستاره در سطح جهانی» یاد کرد.

در یک پست جنجالی، یکی از کارکنان کمپانی بیگ هیت که مدیریت گروه بی تی اس را برعهده دارد درباره شخصیت اعضای این گروه صحبت کرد. این کارمند ادعا کرد که با جونگکوک از نزدیک در تماس بوده است. او نیز چیزی جز تعریف و تمجید از این هنرمند برای گفتن نداشت.

«جونگ کوک از گروه بی تی اس واقعا کنجکاوترین فرد تاریخ است. او مدام می پرسد «این چیست؟» و «آن چیست؟» و به راحتی مجذوب توضیحات درباره آن‌ها می‌شد. او واقعاً در گوش دادن به پیشنهادات ما خوب بود.»

این کارمند همچنین فاش کرد که جونگکوک شخصیتی بسیار ساده‌ و بی‌ریا دارد.

شخصیت واقعی عضو گروه بی تی اس در پشت درهای بسته!

مسابقات مشهور آیدل استار نیز یکی از جاهایی بود که جونگکوک شخصیت واقعی خود را به نمایش گذاشت. در طول مسابقات قهرمانی دو و میدانی این مسابقات ورزشی مخصوص آیدل‌ها در سال 2017، جونگکوک در حال جمع کردن زباله در کنار یکی از کارکنان دیده شد.

این کارمند بعداً از محبت جونگکوک تشکر کرد و در پستی در شبکه های اجتماعی از شخصیت او تعریف کرد!

«من ضخصیت واقعی جونگکوک را دیدم. آیدل‌های دیگر زباله‌هایشان را بعد از خوردن و آشامیدن روی زمین رها می‌کردند، اما جونگکوک به من در جمع کردن زباله‌عا کمک کرد. او شخصیت فوق العاده‌ای دارد.»

در نوامبر 2022، جونگکوک در مراسم افتتاحیه جام جهانی آهنگ خود به نام «رویاپردازان» را اجرا کرد. او به دلیل اقداماتش در هنگام فیلمبرداری موزیک ویدیو این آهنگ، بسیاری را قبل از مراسم تحت تاثیر قرار داد!

آمیرا یک تهیه کننده دیجیتال، که خودش یکی از طرفداران گروه بی تی است، تجربه خود از همکاری با این ستاره و رفتار او با رقصنده‌های موزیک ویدیو را به اشتراک گذاشت.

«او عالی است! تماشای زنده رقص او رویایی بود که به حقیقت پیوست. او سخت کوش است و می خواهد هر بار کارش را درست انجام دهد. وقتی همه رقصندگان در حال رفتن بودند، او تا پایان ایستاد و آن‌ها را بدرقه کرد.»

۱
ارسال نظر