مدت مطالعه :

هالیوودی هایی که هرگز حاضر به برهنه شدن در فیلم ها نیستند

8 سلبریتی هالیوودی هرگز در صحنه های جنسی و برهنه بازی نمی کنند و در صورت نیاز در صحنه فیلمبرداری از بدل آنها استفاده می شود.

asdasd

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ در هالیوود اتفاق رایجی است که از بازیگران خواسته شود در صحنه های برهنه بازی کنند. با این حال، همه ی سلبریتی ها مایل به برهنه شدن در برابر دوربین نیستند و برخی از آن ها هرگز حاضر به این کار نمی شوند.

لنا هیدی

یکی از مشهورترین سکانس های سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) جایی است که شخصیت سرسی را مجبور می کنند در حالی که توسط مردم مورد تمسخر قرار می گیرد، برهنه در خیابان ها راه برود.

اما چیزی که بسیاری از طرفداران این سریال نمی دانند این است که برای این سکانس از یک بدل استفاده شد. در حقیقت، بازیگری به نام ربکا ون کلیو در این سکانس به جای هیدی بازی کرد و بعداً با استفاده از جلوه های ویژه ی کامپیوتری، سر هیدی بر روی تن ون کلیو قرار گرفت.

هیدی در اینباره گفته: «فکر برهنه شدن برای ۳ روز و تلاش برای نشان دادن احساسات سرسی به شکلی که بود… فکر می کنم خیلی عصبانی ام می کرد. ولی من نمی خواستم عصبانی شوم. فکر نمی کنم سرسی در آن موقعیت عصبانی می شد. من هر سال فیلم بازی می کنم و بچه هم دارم و علاوه بر این ها، این کار زیاده روی بود.»

جنیفر گارنر

جنیفر گارنر از بازی در فیلم های جوانانه ای همچون «باعشق، سایمون» (Love, Simon) به نقش آفرینی در درام های جدی تری همچون «پپرمینت» (Peppermint) رسید. او اما هرگز در هیچ صحنه ی برهنه ای حضور نداشته و قصد انجام این کار در آینده را نیز ندارد.

او در مصاحبه ای در اینباره گفته: «هیچوقت برهنه نخواهم شد. نه ممنونم. دنیا شایسته ی چیزهای بهتری است. من علاقه ای به این کار ندارم.»

مندی مور

مندی مور فاش کرد برخلاف آنچه شاید به نظر برسد، در سکانس های شنای فیلم «در جستجوی آزادی» (Chasing Liberty) برهنه نشده بود. در حقیقت، برای این سکانس از یک بدل استفاده شد.

به گفته ی مور، آن ها مجبور شدند با دقت یک بدل برای او انتخاب کنند که حاضر به درآوردن لباس هایش و پریدن به درون رودخانه شود.

هیلاری داف

هیلاری داف اصلی حرفه ای برای خود دارد که بر اساس آن هرگز نقشی را نمی پذیرد که او را مجبور به برهنه شدن کند. دلیل این تصمیم داف این است که او معتقد است برای پیشرفت در بازیگری و گرفتن نقش، نیازی به این کار ندارد.

اِما واتسون

اِما واتسون می گوید او هرگز حاضر نیست در برابر دوربین برهنه شود تا ثابت کند از نقش هرماینی در فیلم های «هری پاتر» (Harry Potter) فاصله گرفته است.

او در اینباره گفته: «قصد ندارم کار شوکه کننده ای انجام دهم. ناامنی های روانی من بیشتر از آن است که بتوانم نقش دیگری را باورپذیر بازی کنم. دلم نمی خواهد همه مرا به عنوان هرماینی فراموش کنند. من خیلی به هرماینی افتخار می کنم.»

جنیفر آنیستون

یکی دیگر از ستاره هایی که حاضر به برهنه شدن در برابر دوربین نیست، جنیفر آنیستون است. در فیلم «ما آسیابان هستیم» (We're the Millers) برای صحنه های برهنه ی شخصیتی که او نقشش را ایفا می کرد، به جای آنیستون از یک بدل استفاده شد.

مگان فاکس

مگان فاکس از پذیرش نقش هایی که او را مجبور به برهنه شدن کند، خودداری می کند.

او در اینباره گفته: «پروژه های خوبی به من پیشنهاد شده که با افراد و کارگردان های با استعدادی بودند، اما در آن فیلم ها زن ها مجبور به انجام کارهایی بودند که خودم به پسرهایم اجازه نمی دهم آن ها را ببینند یا درباره شان بدانند.»

بلیک لایولی

بلیک لایولی هم در صحنه های برهنه ی هیچ فیلم و سریالی حضور پیدا نمی کند. او که معتقد است چنین صحنه هایی حواس مخاطبان را از داستان اصلی پرت می کند، در اینباره گفته: «فکر نمی کنم چنین صحنه هایی برای من مناسب باشد.»

کد خبر : ۱۵۸۱۰۳
لینک کوتاه کپی شد
0
۰
ارسال نظر