زندگی جالب مایتری راماکریشنان، دختر هندی که در کانادا ستاره شد!

بالاخره از تیم تولید فیلم با من تماس گرفتند و من شوکه شده بودم و ابتدا باید والدینم را در جریان قرار می‌دادم. ماجرا را گفتم

asdasd
کد خبر : ۱۴۴۲۱۲
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از polcanada، داستان چگونگی رسیدن «مایتری راماکریشنان» هنرپیشه هندی تبار کانادا به نقش اول سریال «هرگز انجام نداده ام» ساخته «میندی کالینگ» که یک مجموعه موفق بود و از نتفلیکس پخش شد به شدت الهام بخش است.

زندگی جالب مایتری راماکریشنان، دختر هندی

ماه آوریل سال ۲۰۱۹ میندی کالینگ کارگردان و نویسنده این سریال پرمخاطب اعلامیه‌ای در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد که در جستجوی یک هنرپیشه دختر نوجوان از نژاد جنوب آسیا برای تست بازیگری برای سریال کمدی است.

«مایترِی راماکریشنان» یکی از ۱۵ هزار هنرپیشه مشتاقی بود که برای تست بازیگری در این سریال درخواست داد اما این بازیگر جوان کانادایی به ورایتی گفته که کل روند به طور اتفاقی آغاز شد.

فکرش را هم نمیکردم

او می‌گوید: «تبدیل شدن به چهره برنامه نتفلیکس در تصورم نبود و برنامه اصلی زندگی‌ام ورود به دانشگاه یورک برای ادامه تحصیل در رشته تئاتر بود تا اینکه یکی از دوستانم گفت که میندی کالینگ فراخوان تست بازیگری داده است. »

زندگی جالب مایتری راماکریشنان، دختر هندی

راماکریشنان گفته است: «بهترین دوستم توییت را دید و اسکرین شات را برای من ارسال کرد. من روی نیمکتم دراز کشیدم، آماده چرت زدن بعد از ظهر شدم. یادم می‌آید که احساس خستگی می‌کردم اما دوست داشتم و گفتم این کار را انجام دهیم، فقط به این دلیل که من صادقانه می‌خواستم با بهترین دوستم باشم.»

راماکریشنان به یاد می‌آورد که یک ساعت با دوربین‌ور رفتند تا بتوانند از خودشان فیلمی تهیه کنند.

او گفته است: «ما به مرکز اجتماعات کتابخانه رفتیم و یک اتاق رزرو کردیم و کار آغاز شد. هنوز برای من خیلی سورئال است.

البته فکر اینکه بخواهیم با این تعداد رقیب در سراسر جهان رقابت کنیم احمقانه به نظر می‌رسید و بد نیست که الان بدانید ما آن لحظه این تلقی را داشتیم.»

شوکه شده بودم

او افزود: «بالاخره از تیم تولید فیلم با من تماس گرفتند و من شوکه شده بودم و ابتدا باید والدینم را در جریان قرار می‌دادم. ماجرا را گفتم و اینکه آیا با این موضوع مشکلی ندارد؟

آن‌ها گفتند احتمال زیاد این قضیه باید جعلی باشد تا اینکه با پیگیری، از صحت آن مطمئن شدند.بعد از من خواستند تا با هواپیما به لس آنجلس بروم. بعد از چند ماه در خانه یکی از دوستانم در بِوِرلی هیلز لس آنجلس اقامت گزیدم و فیلمبرداری آغاز شد.»

تلاش و موفقیت این بازیگر کانادایی درس‌های مهم را برای علاقه مندان بیان می‌کند. منتقدان می‌گویند مهم‌ترین درس‌های این بازیگر صداقت، پشتکار، فداکاری، قدرت بداهه گویی، ماجراجو بودن و جاه طلبی است. شش نکته کلیدی که رمز موفقیت او به حساب می‌آیند.

۰
ارسال نظر