فیلم “ضد زن” کار خانم بازیگر را به خداحافطی کشاند!

کیت بلانشت بازیگر مشهور استرالیایی از سختی‌های فیلم جدیدش و اشتیاق خود برای بازنشستگی می‌گوید! بسیاری از منتقدان فیلم جدید کیت را فیلمی ضد زن خواندند.

asdasd
کد خبر : ۱۴۲۹۵۱
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - فیلم «تار» از نظر جسمی و احساسی برای کیت بلانشست آنقدر سخت بوده است که این بازیگر به فکر بازنشستگی افتاده است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، سختی‌های آخرین پروژه کیت بلانشت و انتقادهای تند از آن این بازیگر را از بازیگری منصرف کرده است.

کیت بلانشت در آخرین مصاحبه خود که به تازگی منتشر شده است فاش کرد که پس از پایان فیلم «تار» در فکر بازنشستگی است.

این بازیگر 53 ساله درباره آخرین فیلم خود گفت: «این نقش سختی‌های فیزیکی زیادی داشت. تاثیر آن‌ها هنوز با من است.

فکر می‌کنم مانند بسیاری از مخاطبان برای هضم و پذیرش این نقش به زمان نیاز دارم. من در بازیگری بسیار خوش شانس بودم و فرصت همکاری با کارگردانان شگفت انگیزی را داشتم.

این همکاری ها زندگی من را تغییر دادند. با این حال تاثیر این نقش‌ها و بازخورد مخاطبان همیشه با بازیگر می‌ماند.»

دیگر بازی نخواهم کرد!!

او با خنده افزود: «به همین دلیل است که دیگر نمی خواهم کار کنم.»

کیت متولد ملبورن استرالیا است. اون به دلیل حرفه خود سال‌هاست که در آمریکا زندگی می‌کند.

او در این مصاحبه از دلتنگی شدید خود برای استرالیا در چهار سال گذشته گفت. کیت همچنین از علاقه خود به آب گفت: «من مانند تمام استرالیایی ها علاقه شدیدی به آب دارم.

احتیاج دارم نزدیک آب باشم. دوست دارم فعالیت متفاوتی را امتحان کنم. مثلا سفالگری یا باغبانی. دوست دارم یاد بگیرم صبور باشم.

بی حرکت باشم و فکر کنم. مادربزرگ من باغبان فوق العاده‌ای بود. همچنین مادرم که با ما زندگی می کند. من می‌خواهم زمانی را در باغ با مادرم بگذرانم.»

بسیاری از منتقدان فیلم جدید کیت را فیلمی ضد زن خواندند. با این حال کیت معتقد است که این فیلم تنها شخصی در جایگاه قدرت را به تصویر می‌کشد و قدرت نیز جنسیت ندارد.

انتظار می‌رود که کیت بلانشت برای بازی در این نقش صاحب دومین جایزه اسکار خود شود.

۰
ارسال نظر