حضور سوپراستار جهان در خانه خدا همه را غافلگیر کرد!

شاهرخ خان سوپراستار مطرح هندی به آرزوی قلبی خود رسید و به خانه خدا رفت و حج عمره را ادا کرد. تصویر او را ببینید.

asdasd
کد خبر : ۱۲۷۹۹۲
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از ایسنا؛ سوپراستار سینمای هندوستان به تازگی و پس از پایان فیلمبرداری فیلم جدید خود در عربستان، در شهر مکه حضور پیدا کرده و حج عمره ادا کرده است.

پس از این که شاهرخ‌خان هنرپیشه مطرح بالیوودی اعلام کرد که فیلمبردای فیلم «Dunki» به کارگردانی «راجکومار هیرانی» در عربستان به پایان رسیده، تصاویری از این ستاره هندی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که وی را در شهر مکه و در حین ادای حج عمره نشان می‌دهد.

شاهرخ‌خان پیش از آن با انتشار ویدئویی از وزارت فرهنگ عربستان سعودی به خاطر لوکیشن دیدنی و مهمان نوازی گرم از آنها در طول فیلمبرداری فیلم «Dunki»تشکر کرده بود. این فیلم قرار است در سال آینده میلادی اکران شود.

فیلم «Pathaan» نیز با بازی شاهرخ‌خان آماده اکران است و طبق برنامه از ۲۵ ژانویه ۲۰۲۳ در سینماها عرضه می‌شود.

عربستان که از سال ۲۰۱۷ و پس از ۳۵ سال ممنوعیت، درهای سینماها را به روی مردم کشورش گشود به سرعت در حال جبران عقب‌ماندگی خود در این حوزه است و همین حالا تبدیل به بزرگترین بازار سینمایی در خاورمیانه شده است.

افزایش سالن‌های سینمایی، اکران آثار روز سینمای جهان، برپایی جشنواره‌ فیلم دریای سرخ با حضور فیلم‌های و سینماگران سرشناس جهان و ایجاد مشوق برای فیلمبردای آثار سینمایی در خاک عربستان، از جمله برنامه‌های سعودی‌ها برای تقویت سینما در این کشور عربی است.

عکس شاهرخ‌ خان در مکه

۰
ارسال نظر