5 سوال سمی خانم ها از آقایان که رابطه عاطفی را نابود می کند

در این مطلب با سوال های ممنوعه و سمی خانم ها از آقایان آشنا خواهید شد که با پرسیدن آنها فاتحه رابطه را باید بخوانید.

5 سوال سمی خانم ها از آقایان که رابطه عاطفی را نابود می کند
کد خبر : ۱۶۹۲۳۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از سایت طلا، آیا تا به حال فکر کرده‌اید که سوالات ممنوعه از همسر چه تاثیری در رابطه عاطفی شما خواهد داشت؟ می‌دانید که برخی از این سوالات فقط باعث خراب شدن رابطه شما و شریک عاطفی‌تان خواهد شد؟

هزار و یک سوال در ذهن خانم‌ها وجود دارد که به دنبال پاسخ آن‌ها از طرف همسرشان هستند. سوالاتی که نه برای آقایان جذابیتی دارد و نه پاسخ آن‌ها برای خانم‌ها دلچسب است.

1- چقدر من را دوست داری؟

هرگز از یک مرد نپرسید که شما را دوست دارد یا نه. او هر کاری که در توانش باشد، انجام می‌دهد تا به شما ثابت کند که عاشق‌تان است؛ اما هرگز به این سوال‌تان جواب نخواهد داد. این سوال شما را ضعیف نشان می‌دهد، پس لطفا به خاطر خودتان از پرسیدن آن صرف نظر کنید.

2- رابطه‌ات با عشق قبلی‌ات چطور بود؟

درست است که حق دارید یک سری مسائل کلی را درباره گذشته او بدانید اما اینکه بخواهید وارد جزئیات بشوید، معنایی ندارد و فقط حال‌تان را بد می‌کند یا ممکن است ذهن‌تان را درگیر کند.

نیاز نیست گذشته‌اش را با او مرور کنید. نیاز نیست جزئیات را بدانید. پس بیش از حد کنجکاوی نکنید.

3- آینده رابطه‌مون رو چطور می‌بینی؟

اگر زود و بعد از مدت کمی آشنایی این سوال را بپرسید، او ممکن است یا از جواب دادن آن طفره برود یا اینکه ممکن است درباره احتمالات و شایدها صحبت کند و شما احساس کنید که او فرد مناسبی نیست یا فردی است که قرار است شما را بلاتکلیف نگه دارد.

پس بهتر است فورا بعد از آشنایی این سوال را نپرسید چون واقعیت این است که از همان هفته‌های اول رابطه نمی‌توان به درستی آینده رابطه را پیش‌بینی کرد.

بهتر است به رابطه‌تان فرصت بدهید و اینکه آینده‌تان چگونه خواهد بود را از اقدامات، نحوه برخورد او نسبت به شما و رفتارهایش متوجه شوید.

4- به نظرت اون دختر زیباست؟

این سوال نشان می‌دهد که احتمالا عزت نفس‌تان کم است و فکر می‌کنید کافی نیستید که زیبایی آن فرد را می‌بینید و با خودتان مقایسه می‌کنید.

به علاوه اگر این سوال را بپرسید، به کجا می‌خواهید برسید؟ اگر بگوید نه، ممکن است باور نکنید یا مجبورش کنید که دروغ بگوید و اگر بگوید بله، کار تمام است! پس بهتر است از این سوالات سمی نپرسید چون جوابش هر چه که باشد تاثیر مثبتی روی شما و رابطه‌تان نخواهد گذاشت.

5- حاضری برای این که بیشتر با من باشی، از سرگرمی‌های همیشگی‌ات دست برداری؟

واقعا چه فکری می‌کنید که این سوال را می‌پرسید؟ اگر واقعا این مرد را دوست ندارید و تصمیمی برای داشتن یک آینده‌ مشترک نگرفته‌اید، این سوال را بپرسید.

اگر این‌طور نیست و عاشقش هستید، اصلا به این فکر نکنید که او را با جدا کردن از علایقش به سمت خودتان بکشانید، در غیر این صورت مطمئن باشید که در نهایت تنها خواهید ماند.

۰
ارسال نظر