چرا مردان بد زنان بیشتری را جذب می کنند؟

مردان بد به دلیل رفتارهایشان، روابطشان هیجانات بیشتری دارد و این باعث می شود زنان بیشتری را به خودشان جذب کنند.

asdasd
کد خبر : ۱۳۶۱۶۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از رکنا؛ گاهی اوقات افراد برای وارد شدن به یک رابطه عجله می کنند و این باعث می شود که افراد سمی را انتخاب کنند. بعضی از زنان واقعاً عاشق مردان بد و ناسالم می شوند و این یکی از مشکلات حاد روابط است که امروزه در حال گسترش است. اما چرا؟

ترشح هورمون

مشاجره، واکنش دفاعی جنگ یا گریز را تحریک میکند و هورمون های آدرنالین را در بدن انسان آزاد می کند. این آدرنالین به ساخت دوپامین کمک می کند، دوپامین احساس خوبی به آنها می دهد و باعث می شود که به یکدیگر علاقمند شوند.

مردان بد بدلیل رفتارهایشان، روابطشان هیجانات بیشتری دارد و این باعث می شود زنان بیشتری را به خودشان جذب کنند.

رسانه های اجتماعی و فشار اجتماعی

با وجود رسانه های اجتماعی، همه دوست دارند که یک رابطه عاشقانه داشته باشند. این باعث می شود که افراد مشکلات را نادیده بگیرند و در انتخاب شریک مناسب اشتباه کنند و گاهی به هر قیمتی وارد روابط سمی می شوند.

نمی دانند سوء استفاده به چه شکل است

اگر تابحال کسی از شما سوء استفاده نکرده، قطعا نمی دانید سوء استفاده عاطفی و … چیست.

او پس از آزار روحی یا جسمی به شما عذرخواهی میکند و شما فکرمی کنید که بیش از حد حساس هستید و این سواستفاده آنقدر زیاد می شود که دچار آسیب روانی می شوید و متوجه نمی شوید.

عادت کردن

اگر او خودشیفته باشد، به مرور زمان وقتی مطمئن شد که هرکاری بگوید انجام می دهید، برای نشان دادن قدرت برتری خودش شما را تحقیر می کند و شما به این احساس حقارت عادت می کنید.

سابقه شخصی سوء استفاده خانوادگی

اگر آن خانم در خانواده ای بدسرپرست بزرگ شده باشد، با روابط سمی مشکلی ندارد و این واقعیت را که مورد سوء استفاده قرار می گیرید، می پذیرد زیرا احساس می کند مستحق آن است یا تقصیر خودش است.

تلاش برای حل مشکل​

ممکن است به سندرم فلورانس نایتینگل مبتلا شوید و فکر کنید که می توانید آن مرد را نجات دهید و به دنبال او می افتید. اگر او مایل نیست که رفتارش را تغییر دهد پس تلاش نکنید، چون نتیجه عکس می دهد.

احساس کامل بودن

در ابتدای هر رابطه ما سعی می کنیم که یک انسان کامل باشیم از اینکه کار اشتباهی انجام بدهیم و رابطه خراب شود می ترسیم.

به همین خاطر زنان خوب عاشق مردان بد می شوند، زیرا احساس می کنند وقتی در کنار آنها هستند دیگر نیازی نیست مراقب رفتارشان باشند.

ترس از دوست نداشتن

وقتی یک زن بعد از یک دوره بسیار طولانی وارد رابطه می شود، ممکن است از طرد شدن و دوباره تنها شدن بترسد. این ترس باعث می شود او رفتارهای یک مرد سمی را تحمل کند.

عدم اعتماد به نفس

عدم اعتماد به نفس و عزت نفس باعث می شود دیگر نتوانید به دنبال یک رابطه بهتر باشید. این می تواند باعث شود که در یک رابطه ی سمی بمانید و رنج بکشید .

انتخاب شریک یک عنصر حیاتی در آینده هر کسی است. یک شریک خوب می تواند با حمایت و مراقبت از شما در صورت لزوم، زندگی شما را بهبود بخشد.

از طرف دیگر، یک شریک سمی می تواند با تجاوز به حریم شخصی و آزادی شما، زندگی شما را به جهنم تبدیل کند.

۰
ارسال نظر