ساعات اجرای طرح ترافیک در تهران تعیین تکلیف شد!

تصمیم گیری در خصوص ساعات اجرای محدوده های ترافیکی شهر تهران در هفتادوچهارمین جلسه شورای ترافیک شهر تهران مطرح شد.

asdasd
کد خبر : ۹۳۵۰۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح ، هفتادو چهارمین جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران امروز چهارشنبه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۱ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و نمایندگان دستگاه‌های مسئول در حوزه حمل و نقل شهری برگزار شد.

بررسی اثرات ترافیکی احداث تونل شهید متوسلیان (امتداد جنوبی بزرگراه شهید صیاد شیرازی) به عنوان اولین دستور جلسه مطرح شد و در ابتدای بررسی این دستور، بخشی از مطالعات جامع حمل و نقل شهری و بازنگری‌های انجام شده در این بخش تشریح شد.

در ادامه جلسه عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره جزئیات فنی تونل توضیحاتی داد و در نهایت دستور تونل شهید متوسلیان مشروط به تامین منابع خارج از بدنه شهرداری تهران به تصویب رسید، تونل شهید متوسلیان به طول ۸،۹ کیلومتر به ۳ محور دسترسی پیدا می کند.

تصمیم گیری در خصوص ساعات اجرای محدوده های ترافیکی شهر تهران به عنوان دومین دستور جلسه در هفتادوچهارمین جلسه شورای ترافیک شهر تهران مطرح شد.

در ابتدای بررسی این دستور عمار سعیدیان‌فر، معاون بهره برداری از سیستم‌های حمل و نقل سازمان حمل و نقل و ترافیک گزارشی از سابقه اعمال محدودیت‌های ترافیکی در سال‌های گذشته و آمار تردد در محدوده‌های ترافیکی از زمان تغییر ساعات کار اداره‌های تهران ارایه کرد و در نهایت با تصمیم اعضای شورای عالی ترافیک،ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران بدون تغییرباقی ماند.

با این حساب، طرح ترافیک مثل قبل ازساعت ۶:۳۰ تا ۱۷ به اجرا در می‌آید.

۰
ارسال نظر