منشاء صدای وحشتناک در غرب کشور مشخص شد

شب گذشته مردم استان های غربی از شنیدن صدای انفجار به وحشت افتادند اکنون اعلام شد صدای انفجار مربوط به اقدامات آموزشی بوده است.

primary_image
کد خبر : ۶۹۴۰۵
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از ایسنا؛ معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان گفت: تا این لحظه احتمال می‌دهیم منشاء صدای انفجار شب گذشته مروبط به برخی اقدامات آموزشی بوده باشد.

مهدی باب‌الحوائجی بیان کرد: در پی شنیده شدن صدای مهیب انفجار در یکی از شهرستانهای استان همدان در شب گذشته، همه دستگاه‌ها و نهادهای امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی به دستور استاندار بسیج شدند تا منشاء این صدای انفجار را بیابند.

بیشتر بخوانید: جزئیات مرگ دلخراش دو زوج ایرانی در آب های یونان+عکس

وی اضافه کرد: پیگیری‌ها نشان داد در استان همدان انفجاری رخ نداده و صدای شنیده شده مربوط به استانهای همجوار بوده است، در این راستا استاندار همدان با استانداران استانهای همجوار تماس گرفته تا اگر انفجاری در این استانها رخ داده و نیاز به کمک همدان است نیروهای استان وارد عمل شوند که خوشبختانه این استانداران نیز اعلام کردند استانهای آنها در امنیت کامل به سر می‌برد.

باب‌الحوائجی اظهار کرد: احتمال ما تا کنون این است که این صدا مربوط به برخی از اقدامات آموزشی بوده که احتمال قریب به یقین این موضوع درست است و وزرات کشور در حال پیگیری و رصد بوده تا منطقه آموزشی به سمع و نظر مردم برسد.

۰
ارسال نظر