جی جی حدید رابطه آقای خواننده با سلنا را تایید کرد!

جی‌جی حدید، سوپرمدل مشهور و همسر سابق زین مالک درباره شایعات رابطه احساسی جدید او با سلنا گومز صحبت کرده است!

asdasd
کد خبر : ۱۶۰۳۰۹
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - جیجی حدید اعلام کرده است که تا زمان شاد و باثباتی پدر فرزندش، مشکلی با رابطه جدید او با سلنا گومز نخواهد داشت!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، جیجی حدید گفته است که با رابطه احساسی جدید همسر سابقش، زین مالیک با سلنا گومز مشکلی ندارد، به شرطی که او «شاد و باثبات» باشد.

این سوپرمدل 27 ساله و خواننده 30 ساله از سال 2015 تا 2021 با زندگی مشترکی پر از فراز و نشیب را تجربه کرده‌اند. آن‌ها یک دختر دو ساله به نام خای نیز دارند. اخبار آخرین جدایی آنها در اکتبر سال 2021 منتشر شد. زمانی که زین درگیر جنجالی بزرگ با مادر این سوپرمدل، یولاندا حدید شده بود.

زین و یولاندا در سپتامبر درگیری بزرگی داشتند. اگرچه خواننده سابق گروه وان دایرکشن ادعاهای خشونت فیزیکی بر علیه خود را رد کرد، اما چهار اتهام به آزار و اذیت را پذیرفت.

او از هرگونه تماس با یولاندا یا نگهبان امنیتی که شاهد این درگیری بود منع شد. زین همچنین مجبور شد تا یک دوره مدیریت خشم و 360 روز آزادی مشروط را بگذراند.

آغاز شایعات رابطه جدید زین مالک از تیک تاک!

شایعات رابطه احساسی زین مالک و سلنا گومز در حالی منتشر شده است، که یک کاربر برنامه تیک تاک به نام کلاریسا گارسیا، ویدیویی جنجالی را منتشر کرده است.

این کاربر در ویدیو خود ادعا کرده است که یکی از دوستانش میزبان رستورانی است که این دو ستاره در آن با هم شام خورده‌اند.

حالا منبعی نزدیک به خانم سوپرمدل ادعا کرده است که جیجی از این رابطه عاشقانه جدید حمایت کرده است.

این منبع در مصاحبه‌ای اعلام کرده است: «جیجی هیچ مشکلی با ارتباط جدید زین ندارد. تا زمانی که او شاد و باثبات است و به پدر خوبی برای خای باشد، جیجی از هر رابطه عاشقانه میان همسر سابق خود و یک فرد جدید حمایت می‌کند.»

صفا مالک، خواهر زین نیز با بازنشر دادن آخرین پست سلنا را به گزارش وقت صبح در استوری اینستاگرام خود به این شایعات دامن زده است.

سلنا گومز 30 ساله دوست قدیمی نایل هوران هم گروهی سابق زین در گروه بریتانیایی مشهور وان دایرکشن است. سلنا همچنین یکی از تنها 18 نفری است که زین در اینستاگرام دنبال می‌کند.

۰
ارسال نظر