جورجینا: کار می کنم/ مدیون کریس رونالدو نیستم!

به تازگی جورجینا رودریگز، همسر رونالدو در استوری اخیرش تصویری از خودش در حال عکاسی مدلینگ منتشر کرده و نوشته:« حالا دیگر نمی‌توانید بگویید زنان ثروتمند کار نمی‌کنند!»

asdasd
کد خبر : ۱۵۹۰۸۹
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح- کوچکترین فعالیت جورجینا رودریگز، همسرکریستیانو رونالدو در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای دارد و همیشه در کانون توجهات است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، با نقل مکان او و رونالدو به عربستان هم این روند در کانون توجهات بودن این زوج، تغییری نکرده و گرچه زندگی در عربستان، تغییر بزرگی در زندگی جورجینا و خانواده‌اش بوده ولی بنا بر آنچه که او در شبکه‌های اجتماعی منتشر می کند،به تدریج در حال عادت کردن به شرایط زندگی جدید است.

همسر رونالدو در حال عکاسی مادلینگ

جورجینا در اینستاگرام ۴۷ میلیون فالوور دارد ونظرات زیادی زیر هر پست او نوشته می شود.

او که به عنوان مدل و سفیر برخی از برندهای لباس و جواهرات کار می‌کند، اخیرا در اینستاگرام گرد و خاک به پا کرده است.

این درحالی است که بسیاری از کاربران معتقدند که جورجینا هرآنچه دارد را مدیون کریس رونالدو است و به گزارش وقت صبح این اظهارنظرها اصلا به مذاق جورجینا خوش نمی‌آید.

از همین رو او پیغامی را برای این دسته مخاطبان منتشر کرده و در استوری اخیرش تصویری از خودش در حال پیاده‌روی در شرایطی که در یک دستش کیفش را گرفته و در دست دیگر یک لیوان قهوه دارد، به این نکته اشاره کرده که یک روز کاری را سپری می‌کند.

او درکنار این عکس نوشته:« یک روز فوق‌العاده دیگر مشغول کار تا بعدا نتوانند بگویند که زنان ثروتمند کار نمی‌کنند. »

البته این پیغام در اینستاگرام جنجالی زیادی به پا کرده و خیلی‌ها از جورجینا حمایت کرده‌اند و عده‌ای هم علیه او موضع‌گیری کرده‌اند.

۰
ارسال نظر