خانم بازیگر 19 ساله پیشنهاد 10 میلیون دلاری را رد کرد!

میلی بابی براون بازیگر بریتانیایی 19 ساله پیشنهاد 10 میلیون دلاری برای بازی در پروژه جدید مربوط به سریال مشهور خود «Stranger Things» را رد کرده است!

asdasd
کد خبر : ۱۵۸۹۶۵
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - میلی بابی براون که دز سال 2016 با بازی در سریال «Stranger Things» به شهرت رسیده است تصمیم داد تجربیات جدید و متفاوتی بدست آورد!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، میلی بابی براون یک چک حقوقی به ارزش 10 میلیون دلار را برای بازی در اسپین‌آف سریال محبوب «Stranger Things» رد کرده است.

این بازیگر جوان تصمیم دارد تا پروژه‌های جدید و متفاوتی را امتحان کند و برای بازی در نقش‌های دیگری شناخته شود. میلی بازی در سریال «Stranger Things» را زمانی که تنها 11 سال داشت آغاز کرد.

خانم بازیگر در انتظار نقش‌هایی جدید است!

میلی در این سریال که ساخته شبکه پخش خانگی نتفلیکس است، نقش اول محبوب به نام Eleven را بازی کرده است.

داستان و جزئیات این پروژه جدید تا به امروز عمومی نشده است.

نتفلیکس سعی دارد تا خطوط داستانی این آسپین آف را تا زمان پخش اولین پیش پرده‌ها مخفی نگه دارد.

با این حال اعلام شده است که میلی هیچ نقشی در این سریال جدید ایفا نخواهد کرد زیرا او به دنبال تجربه پروژه‌های جدید است.

فصل پنجم و آخرین فصل از سریال «Stranger Things» تابستان امسال منتشر خواهد شد. به گزارش وقت صبح میلی در این فصل بار دیگر نقش خود به عنوان شخصیت Eleven را اجرا خواهد کرد.

این ستاره جوان در مصاحبه‌ای با مجله Seventeen در اوایل این ماه میلادی، فاش کرد که از طرفداران پر و پا قرص سریال محبوب شبکه HBO، «نیلوفر سفید» است.

میلی همینطور در این مصاحبه آمادگی خود برای بازی در فصل دوم این سریال را نیز اعلام کرد. به نظر می‌رسد این ستاره جوان امیدوار است نقشی در فصل دوم این سریال به او پیشنهاد داده شود.

میلی همچنین در این مصاحبه از خانواده و اطرفیا نزدیکش تشکر کرده است.

او گفت که موفقیت و سلامت روان خود پس از شهرت ناگهانی خود را مدیون حمایت‌های اطرافیانش است.

۰
ارسال نظر