ظلم “تام کروز” در حق دختر کوچکش!

سوری کروز 16 ساله به کالج مد و فشن خواهد رفت اما پدر مشهورش از او بی‌خبر است! تام کروز سال‌هاست از کوچکترین فرزندش خبر ندارد.

ظلم “تام کروز” در حق دختر کوچکش!
کد خبر : ۱۵۸۸۷۷
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - تام کروز بازیگر 60 ساله پس از طلاق خود از کیتی هلمز سومین همسر خود در سال 2013، با دخترش سوری ارتباطی نداشته است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، تام کروز هیچ ارتباطی با دخترش سوری ندارد در حالیکه او برای کالج درخواست می‌دهد.

دختر 16 ساله کیتی هلمز و تام برای کالج‌های مورد علاقه حود درخواست داده است اما به دلیل عدم رابطه با پدرش در این پروسه به او کمکی نکرده بود.

سوری، که ماه آینده 17 ساله خواهد شد، به آینده خود فکر می‌کند که می‌تواند شامل رفتن به یک کالج مد در نیویورک باشد.

همه چیز با مادر

به نظر می‌رسد کیتی هولمز بازیگر مشهور هالیوود نیز به سختی درگیر فرایند درخواست دخترش برای کالج است.

او به دخترش کمک می‌کند تا قدم بعدی در زندگی خود را بردارد. با این حال، تام از سال 2013، یک سال پس از طلاق او و کیتی، با دخترش قطع ارتباط کرده است.

منبعی نزدیک به این خانواده اعلام کرده است: «سوری دیگر پدرش را نمی شناسد. بیش از یک دهه است که تام با سوری وقت نگذرانده است. سوری دیگر به دیدن فیلم های پدرش نمی‌رود. تام به طور کلی هیچ نقشی در زندگی او ندارد.»

با وجود عدم ارتباط این پدر و دختر، طبق توافق طلاق نامه، تام مجبور است تا هزینه شهریه کالج سوری را بپردازد.به گزارش وقت صبح بر طبق این قرارنامه تام وظیفه دارد تا زمانی که سوری 18 ساله شود، 400هزار دلار در ماه به کیتی بپردازد.

تام همچنین موافقت کرده است تا تمام هزینه‌های سوری از جمله هزینه‌های پزشکی، دندانپزشکی، بیمه، تحصیل، دانشگاه و هزینه کلاس‌های فوق برنامه سوری را بپردازد.

۰
ارسال نظر