کورتنی کارداشیان جزئیات شیرین ازدواجش را فاش کرده است!

کورتنی کارداشیان کارآفرین و چهره تلویزیونی مشهور، در اولین سالگرد ازدواج خود با دومین همسرش جزئیات جدیدی از ازدواجش را فاش کرده است!

asdasd
کد خبر : ۱۵۸۲۵۶
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - کورتنی کارداشیان در اولین سالگرد ازدواج خود با تراویس بارکر جزئیاتی جدید و شیرین از مراسم ازدواج خود را به اشتراک گذاشته است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، در حالی که این زوج خوشبخت برای جشن گرفتن اولین سالگرد زندگی زناشویی خود آماده می‌شوند، کورتنی کارداشیان خاطرات شیرینی از پشت صحنه برنامه‌ریزی عروسی خود با تراویس بارکر، درامر گروه Blink-182 را به اشتراک گذاشته است.

کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر موفق شدند سه مراسم عروسی داشته باشند اما رویداد اصلی یک مراسم دیدنی در پورتوفینوی ایتالیا بود.

تقریباً یک سال از مراسم عروسی این زوج می گذرد.

کورتنی کارداشیان با به اشتراک گذاشتن چند عکس جدید از مراسم عروسی خود فاش کرده است که یادآوری مراسم عروسی‌اش همچنان او را شگفت زده می‌کند.

کورتنی همچنین اعتراف کرده است که او و همسرش، حتی قبل از نامزدی هم می‌دانستند چه مراسمی برای ازدواجشان می‌خواهند.

الهام مراسم عروسی این زوج یک موزیک ویدیو بود!

کورتنی و تراویس برای اولین بار در لاس وگاس با یکدیگر ازدواج کردند. به گزارش وقت صبح در این مراسم که 199 دلار برای آن‌ها هزینه داشت این زوج را به طور قانونی ازدواج نکردند.

با این حال در آن زمان بود که آن‌ها به این نتیجه رسیدند تا رویای عروسی خود در پورتوفینو را برآورده کنند.

عروسی کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر در وگاس

عروسی کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر در وگاس

موزیک ویدیو گروه راک منبه الهام زوج هالیوودی!

کورتنی با به اشتراک گذاشتن این عکس‌ها در اینستاگرام خود، نوشت: «یک سال پیش، اولین ملاقات حضوری من با برند دولچه گابا بود تا فرآیند طراحی لباس عروسی‌ام را آغاز کنیم.

اولین الهام من برای لباس زمانی بود که من و تراویس یک شب حتی قبل از نامزدی در حال تماشای ویدیوی November Rain از گروه Guns N' Roses بودیم. آنجا بود که ما به هم گفتیم "این باید عروسی ما باشد."»

کورتنی کارداشیان درباره الهام خود برای لباس عروسی غیرسنتی و مدرن خود گفت: «مدلی که در این موزیک ویدیو حضور داشت یک لباس کوتاه پوشیده بود.

من با خودم فکر کردم "من به یک لباس کوتاه می‌خواهم!" من همین طور از برخی کمپین‌های دهه 1990 مونیکا بلوچی که توسط هلموت نیوتن برای Blumarine طراحی شده بود، الهام گرفته بودم.»

او همچنین ادامه داد: «زمانی که برند دولچه گابانا پیشنهاد کرد که خالکوبی تراویس که به شکل مریم باکره است را بر روی توری عروسی من بگذاریم و همینطور نوشته کنار این خالکوبی: خانواده، وفاداری، احترام. من شگفت زده شده بودم. می‌دانستم که چقدر این احساس خاص است.»

کورتنی با تشکر از همه کسانی که به تحقق «رویای او» کمک کردند، این پست احساسی را پایان داد.

۰
ارسال نظر