“تیلور سویفت” برای نامزدش آهنگ عاشقانه خواند!

تیلور سویفت با 4 آهنگ جدید طرفدارانش را غافلگیر کرده است؛ یکی از این آهنگ‌های جدید پیامی عاشقانه به نامزد او، جو الوین بازیگر بریتانیایی است.

asdasd
کد خبر : ۱۵۷۷۳۱
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - تیلور سویفت خواننده مشهور آمریکایی تنها چند روز قبل از آغاز تور جهانی خود 4 آهنگ جدید را برای غافلگیر کردن طرفدارانش منتشر کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، تیلور سویفت آهنگی به نام «تمام دخترانی که قبل از من دوست داشتی» را به عنوان پیامی عاشقانه برای نامزد برتانیایی‌اش منتشر کرده است.

این زوج که تمام تلاش خود برای خصوصی نگه داشتن رابطه خود می‌کنند در سال 2016 رابطه عاشقانه خود را آغاز کردند.

این آهنگ جدید با الهام گرفته شده از آلبوم «Lover» این ستاره است. این آلبوم در سال 2019 منتشر شده بود.

تیلور سویفت در این آهنگ احساسات خود درباره نامزدش را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. 3 آهنگ از 4 آهنگی که توسط این ستاره منتشر شده است ضبط مجدد آهنگ‌های قدیمی او هستند.

آهنگ «All Of The Girls You Loved Before» تنها آهنگی است که تا به حال از این خواننده شنیده نشده است.

تیلور سویفت و جو الوین

تیلور سویفت و جو الوین

پیام عاشقانه تیلور سویفت به جو الوین!

تیلور در این آهنگ جدید می‌خواند: ««هر زنی که می‌شناختی، تو را به اینجا آورده است. می‌خواهم به تو یاد بدهم که "تا ابد" چه حسی دارد.»

تیلور این آهنگ را با قرار دادن خودش به جای جو آغاز می‌کند. به گزارش وقت صبح او اشتیاق و ناراحتی‌هایی را که جو قبل از ملاقات با او متحمل شده بود را به تصویر می‌کشد.

«وقتی به تمام شب‌های آخر فکر می‌کنی. دعواهای دیرهنگام تلفنی. صبح از خواب بیدار می‌شوی. با کسی هستی، اما احساس تنهایی می‌کنی.»

در بخش این آخر این آهنگ تیلور سویفت توضیح می‌دهد که تمام نامزدهای قبلی او مانند جان مایر، جو جوناس و کالوین هریس تنها در زندگی او قرار گرفتند تا او بتواند شریک زندگی حقیقی خود یعنی جو الوین را پیدا کند.

یه آهنگ دیگر که به همراه این آهنگ منتشر شده‌اند Eyes Open، Safe & Sound با همکاری جوی ویلیامز و If This Was A Movie هستند.

تیلور پس از به فروش رفتن تمام آهنگ‌هایش توسط مدیر برنامه‌های گذشته‌اش به قیمت 300 میلیون دلار مجبور شده است تا تمام آهنگ‌های خود را مجددا ضبط کند.

تیلور پس از شکایت در دادگاه برنده این پرونده شد با این حال نتوانست حق انحضار آهنگ‌های خود را پس بگیرد.

۰
ارسال نظر