گریه خانم خواننده در برنامه آمریکن آیدل!

کتی پری، خواننده مشهور آمریکایی، پس از شندین دلیل و انگیزه این شرکت کننده برای شرکت در مسابقه آمریکن آیدل به گریه افتاد!

asdasd
کد خبر : ۱۵۲۵۰۶
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - تری لوئیس، شرکت کننده برنامه آمریکن آیدل با اعلام انگیزه خود برای آواز خواندن داوران و بینندگان را تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، تری لوئیس 21 ساله که از ایالت تگزاس در این برنامه خوانندگی شرکت کرده است داستانی تلخ و هولناک دارد.

تری که در تگزاس یک فروشنده معمولی است در سال 2018 از یک تیراندازی در مدرسه جان سالم به در برده است. کیتی پری با شنیدن داستان این شرکت کننده با گریه او را تشویق به ادامه مسیرش کرده است.

همدری کیتی پری با نجات یافته حادثه تیراندازی!

تری لوئیس انگیزه خود برای شرکت در این برنامه را تیراندازی در دبیرستانش و تاثیر به سزایی که این اتفاق در زندگی فردی‌اش گذاشته است معرفی کرد.

داوران با شنیدن داستان این تیراندازی که در ماه می سال 2018 اتفاق افتاده است تحت تاثیر قرار گرفتند.

کیتی پری که به احساسی بودن در این برنامه شهرت دارد پس از شنیدن داستان این شرکت کننده شروع به گریه کردن کرد.

او خطاب به لوئیس گفت: «این اتفاقی وحستناک است. از تو می‌خواهم تا به خواندن ادامه بدهی. تو عاشق موسیقی هستی و باید به این کار ادامه بدهی.»

لوئیس آخرین شرکت کننده در این قسمت از برنامه آمریکن آیدل بود. او آهنگ «Stone» از «Whiskey Myers» را اجرا کرد و مورد تشویق و تحسین داوران قرار گرفت. به گزارش وقت صبح او درباره تجربه خود از تیراندازی در مدارس گفت:

«من در اتاق هنر یک بودم. او قبل از اینکه به اتاق هنر یک برسد، به افراد زیادی در اتاق هنر دو شلیک کرد. من دوستان زیادی را از دست دادم . هشت دانش آموز و دو معلم کشته شدند. تجربه ترسناکی بود. از آن زمان شهر ما شهرت بسیار بدی در تگزاس پیدا کرده است.»

۰
ارسال نظر