خانم خواننده برای دومین بار مادر می‌شود!

مگان ترینر خواننده مشهور آمریکایی و همسرش داریل سابارا برای دومین بار پدر مادر خواهند شد.

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۵۲۹
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - مگان ترینر خواننده و ترانه نویس 29 ساله آمریکایی خبر خوشحال کننده بارداری خود را به طرفدارانش اعلام کرد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، مگان در آخرین مصاحبه خود مخفی نگه داشتن خبر بارداری خود را طاقت فرسا خواند.

او گفت از انتشار این خبر بسیار خوشحال است. این خواننده با خوشحالی به طرفدارانش گفت: «ما باردار هستیم و بسیار هیجان‌زده و خوشحالیم.»

قبل از انتشار رسمی این خبر نیز مگان حرف‌هایی درباره بارداری در پست‌های اینستاگرام خود زده بود. او در روز یکشنبه پستی در اینستاگرام خود منتشر کرد و در بخش توضیحات این پست نوشت:

«رازی که چندین ماه پنهان نگه داشته‌ام.» با اینکه این پست درباره ابن راز توضیحی نداده بود با این حال اطرافیان و طرفداران او از خوشحالی این خواننده هیجان‌‌زده شده بودند.

تولد سخت اولین فرزند

مگان و داریل، همسرش یک پسر به نام رایلی دارند. رایلی در فوریه ماه 2021 به دنیا آمده است. به گزارش وقت صبح ماه گذشته مگان درباره رویا خود برای سال جدید صحبت کرده بود. او گفت که می‌خواهد برای رایلی یک خواهر یا برادر کوچک بیاورد.

مگان از ستارگانی است که آرزوی یک خانواده بزرگ را دارد. او در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که حداقل 4 فرزند می‌خواهد.

او همچنین افزود: «فکر می‌کردم بعد از بچه دار شدن، هیچ کاری نمی توانم انجام دهم. سعی می‌کردم تا خواسته‌ها و آرزوهایم در لیست رویاهایم را حذف کنم.»

مگان آشکارا در مورد ترسیش در هنگام استقبال از پسرش رایلی در دنیا احساس کرده بود صحبت کرده است. پسر این ستاره بلافاصله پس از تولد گریه نکرد.

مگان اولین فرزندش را از طریق سزارین به دنیا آورد. او این تجربه را یک مصیبت وحشتناک خواند. رایلی در رحم مگان مشکل تنفسی داشت و بلافاصله پس از تولد در بخش مراقب‌های ویژه کودکان بستری شد.

مگان گفت سلامتی پسرش و مرخص شدن او از بیمارستان پس از تنها 5 روز برای خانواده آن‌ها یک خوش شانسی بزرگ بوده است.

۰
ارسال نظر