ازدواج مخفیانه خانم خواننده؛ شاید فامیل شوهرش را نگیرد!

ریتا اورا، خواننده و ترانه نویس بریتانیایی، در مصاحبه جدید خود فاش کرد که بلاخره با تایکا وایتیتی ازدواج کرده است!

asdasd
کد خبر : ۱۴۴۳۷۳
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح - ریتا اورا روز ازدواج خود و تایکا وایتیتی را «خارق‌العاده» و «روزی به یادماندنی» خواند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، ریتا اورا، خواننده بریتانیایی 32 ساله برای تبلیغ جدیدترین آهنگ خود با شبکه رادیویی هارت مصاحبه کرده است.

این آهنگ جدید «You Only Love Me» نام دارد. این خواننده در این مصاحبه خبر ازدواجش را اعلام کرد.

«بله من ازدواج کرده‌ام. من می‌خواهم زندگی شخصی‌ام را عمومی نکنم. با این حال موزیک ویدیو جدید من درباره ازدواجم است.»

ریتا همچنین اعتراف کرد که هنور تصمیم نگرفته است که فامیلی شوهر مشهور را خود را بگیرد یا نه. تایکا وایتیتی 47 ساله یک بازیگر، کارگردان و کمدین مشهور اهل نیوزیلند است.

مراسم پنهانی ازدواج!

ریتا در مصاحبه خود افزود که پس از انتشار شایعاتی درباره ازدواج او و تایکا این زوج تصمیم گرفتند تا مراسمی پنهانی داشته باشند.

ریتا در این باره گفت: «روز خارق‌العاده و به یاد ماندنی‌ای بود. خیلی خوب است که بعضی اتفاق‌های مهم دور از چشم عموم جشن گرفته شود. مهمانی کوچک و دوستانه‌ای بود. ببخشید اگر این چیزی نیست که در ذهن داشتید. قول می‌دهم روزی یک مهمانی مجلل بر پا کنم.»

ریتا اورا هنوز مطمئن نیست که آیا تعویض نام خانوادگی خود تصمیم درستی است. به گزارش وقت صبح او که سال‌ها در عرصه موسیقی فعالیت کرده است با نام ریتا اورا به شهرت رسید. او گفت که به این کار فکر کرده است با این حال هنوز تصمیمی نگرفته است.

او از اشتیاقش برای منتشر شدن آهنگ جدید خود نیز صحبت کرد.

«من برای این آهنگ‌های جدید زحمت زیادی کشیده‌ام. بی‌صبرانه منتظرم تا آن‌ها را با طرفدارانم به اشتراک بگذارم. خیلی دوستتان دارم و ممنون که همیشه از من حمایت کرده‌اید.»

۰
ارسال نظر