این دختر به عنوان شایسته ترین دختر جهان انتخاب شد

آربانی گابریل ۲۸ ساله مدل، طراح مد و مربی خیاطی دوستدار محیط زیست است او تاج هفتادویکمین دختر شایسته جهان را بر سر گذاشت.

این دختر به عنوان شایسته ترین دختر جهان انتخاب شد
کد خبر : ۱۴۱۲۵۳
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از برترین‌ها؛ فینال مسابقات دخترشایسته جهان (Miss Universe) شامگاه شنبه‌ ۱۴ ژانویه در نیواورلئان آمریکا برگزار شد و آربانی نولا گابریل از ایالات متحده آمریکا تاج هفتادویکمین دختر شایسته جهان را بر سر گذاشت.

آربانی گابریل ۲۸ ساله مدل، طراح مد و مربی خیاطی دوستدار محیط زیست است.

گابریل که سال گذشته اولین فیلیپینی‌ــ‌آمریکایی بود که دختر شایسته آمریکا شد، در رقابت با آماندا دودامل از ونزوئلا و آندرینا مارتینز از جمهوری دومینیکن، این عنوان را از آن خود کرد.

در مسابقات سال ۲۰۲۳ دخترشایسته جهان، ۸۴ زن از سراسر جهان برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر رقابت کردند.

به گزارش سی‌ان‌ان، قبل از برگزاری فینال، وقتی گابریل در فهرست پنج نفر اول این مسابقات قرار گرفت، از او پرسیدند: «رقابت‌های دختر‌ شایسته جهان تغییرات گسترده‌ای کرده است و امسال مادران و زنان متاهل نیز می‌توانستند در آن شرکت کنند. دوست دارید چه تغییر دیگری در آن ببینید و چرا؟»

او در پاسخ گفت که امیدوار است سقف سنی نامزد‌ها افزایش پیدا کند: «من ۲۸ ساله‌ام و این زیبا است، اما این حداکثر سن شرکت در این رقابت است. من به عنوان یک زن معتقدم سن ما را تعریف نمی‌کند و اگر الان نه، پس کی؟، جمله موردعلاقه من، به همین نکته تاکید دارد.»

۰
ارسال نظر