اتفاق ناگوار برای “مرد آهنین” جامعه ورزشی را متاثر کرد!

مایک تایسون بوکسور معروف جهان که از مشکل سیاتیک رنج می برد و ویلچرنشین شده، طرفدارانش را با اظهارات عجیبش شوکه کرد.

اتفاق ناگوار برای “مرد آهنین” جامعه ورزشی را متاثر کرد!
کد خبر : ۱۰۴۴۸۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ تصاویر مایک تایسون، قهرمان سابق بوکس، روی ویلچر در فرودگاه میامی نگرانی‌های جدیدی پیرامون سلامت او به وجود آورده است؛ آن هم تنها چند هفته بعد از آنکه به‌طرز عجیبی ادعا کرد به زودی خواهد مرد.

مایک تایسون ۵۶ ساله اخیرا با این ادعا که تاریخ انقضایش به زودی فرا می‌رسد طرفدارانش را شوکه کرد؛ و ظاهر شدنش روی یک ویلچر به ترس کسانی که نگران سلامت او هستند بیش از قبل دامن زد.

بیشتر بخوانید: اظهارات جنجالی دختر شاکی، سردار آزمون را دچار دردسر کرد!

دیده شدن مایک تایسون روی ویلچر

«مرد آهنی» سال‌های دور، روز گذشته در حالی که به کمک همراهش روی ویلچر در فرودگاه بین المللی میامی در حرکت بود با هوادارانش سلفی گرفت.

این بوکسور سنگین وزن این روزها از تشدید مشکل سیاتیکش رنج می‌برد که گفته می‌شود یک مشکل قدیمی است.

او ماه گذشته هم در حالی مشاهده شد که با عصا راه می‌رفت و حالا به نظر می‌رسد برای جابه‌جایی حین سفرهایش به کمک بیشتری نیاز دارد.

تایسون پیش از این فاش کرده بود که کمردرد باعث شده بوکس را کنار بگذارد و عود کردن این درد در سال ۲۰۲۰ به حدی شدید بود که او را به گریه انداخت و به خاطرش دو هفته در بستر ماند.

اما یکی از افراد نزدیک به تایسون به هواداران این مشت‌ زن افسانه‌ای اطمینان داد که این تنها یک مخاطره شغلی برای ورزشکاری مثل مایک است.

مایک تایسون به زودی می میرد

اخیرا مایک آهنین هنگام صحبت با یک درمانگر تروما و اعتیاد در پادکست خود در مورد اینکه مرگش به زودی اتفاق خواهد افتاد صحبت کرد. او گفت: «مسلما همه ما روزی می‌میریم. وقتی در آینه نگاه می‌کنم، آن نقطه‌های ریز را روی صورتم می‌بینم. با خودم می گویم اوه! این یعنی تاریخ انقضایم خیلی زود فرامی‌رسد.»

تایسون در ۱۹ سالگی به یک بوکسور حرفه‌ ای تبدیل شد و در ۲۰ سالگی عنوان قهرمانی سنگین وزن بوکس جهان را از آن خود کرد. تاریخ اولین مبارزه رسمی تایسون به سال ۱۹۸۵ برمی‌گردد. او در طول ۱۵ مبارزه‌ای که در یک سال انجام داد موفق شد همه حریفان خود را شکست دهد.

مایک آهنی به سرعت به خاطر سبک وحشیانه و ترسناک خود در مشت زنی شهرت یافت و اولین بوکسور سنگین وزنی بود که عناوین WBA ،WBC و IBF را همزمان کسب کرد.

۰
ارسال نظر