افشای عکس مدیر کوروش کمپانی در حال خوشگذرانی بعد از فرار از ایران

مدیر کورش کمپانی عکسی از خود را در حال تفریح در خارج از کشور منتشر کرد.

asdasd
کد خبر : ۲۲۶۴۸۱
لینک کوتاه کپی شد
0

تجارت نیوز نوشت: چند روزی می‌شود که وبسایت کوروش کمپانی به‌طور کامل از دسترس خارج شده است و حالا نیز دفتر این مجموعه به‌صورت شبانه تخلیه شده است.

در چند ماه اخیر، اینستاگرام و فضای مجازی پر از تبلیغات فروش آیفون‌های ۲۰ میلیونی شده بود. در حالی که قیمت آیفون ۱۳ و ۱۴ در بازار ایران از ۳۵ یا حتی ۴۰ میلیون تومان نیز فراتر می‌رود، ناگهان چند شرکت پیدا شدند که ادعا کردند گوشی‌های آیفون ۱۳ را با قیمت ۲۰ میلیون تومان و با موعد تحویل حدودا یک ماهه به مشتریان عرضه می‌کنند.

کوروش

یکی از این شرکت‌ها، کوروش کمپانی بود که به‌واسطه همین تبلیغات گسترده و حتی با استفاده از چهره‌های مشهور و سلبریتی‌ها، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت و موفق به جلب اعتماد و فریب مالباخته‌ها شد.

از همان ابتدا هم می‌شد حدس زد که این تبلیغات فروش آیفون ۲۰ میلیونی، چیزی جز فریب مشتریان نیست و می‌توانستیم عاقبت چنین شرکت‌هایی و فریب‌خوردگان آن‌ها را متوجه شویم. اخیرا در اخبار داشتیم که دفتر شرکت کوروش کمپانی پلمپ شد.

گفته شد که این دفتر به‌دلیل شکایات متعدد خریدارانی که خرید خود را دریافت نکرده بودند، پلمپ شده است؛ با این حال همچنان درگاه خرید این مجموعه و امکان خرید از وبسایت کوروش کمپانی وجود داشت و مدیران کوروش کمپانی نیز مدعی شدند که پلمپ دفترشان دلایل دیگری داشته و هیچ کلاهبرداری و شاکی خصوصی در کار نبوده است.

چند روزی می‌شود که وبسایت کوروش کمپانی به‌طور کامل از دسترس خارج شده است و حالا نیز دفتر این مجموعه به‌صورت شبانه تخلیه شده است. مدیران این شرکت نیز در حال حاضر متواری هستند و خریداران و فریب‌خوردگان این مجموعه در صدد شکایت از آن‌ها برآمده‌اند. باید دید در روز‌های آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. امیدواریم هر چه زودتر با بازداشت مدیران این شرکت کلاهبردار، اجازه تضییع حقوق مشتریان داده نشود.

۱
ارسال نظر