گربه عجیبی که با دو پایش راه می رود+ عکس

شاید برای شما هم عجیب به نظر برسد که یک گربه با دو پا راه برود، اما این موضوع چندان هم غیرقابل باور نیست.

asdasd
کد خبر : ۲۲۵۸۸۰
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، بچه‌ها واقعا سازگار هستند؛ این سازگاری را می‌توان در مورد بچه حیوانات نیز گفت و اخیرا انتشار تصاویری از بچه گربه‌ای که بر روی دو پای خود ایستاده راه می‌رود، گواهی بر این موضوع است.

گربه‌ها اساسا از همه چیز از سبیل تا دم خود برای حفظ تعادل استفاده می‌کنند، پس چگونه می‌توانند روی دو پا راه بروند و تعادل خود را حفظ کنند؟ «اردک» بچه گربه‌ای است که پس از نجاتش مجبور شد هر دو پای جلویش را به طور کامل از دست بدهد و در حالی که در ابتدا لرزان بود، به سرعت با این موضوع سازگار شد.

گربه

صاحب این بچه گربه، شیطنت‌های روزانه‌اش را در صفحه اینستاگرام خود به نام اردک به اشتراک می‌گذارد. اما اخیراً او داستان اردک را تعریف کرده‌است و داستان نجات او و سازگاری سریع بچه گربه را در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته‌است. از نظر ظاهری به نظر می‌رسد که این گربه خزدار در حال تعقیب یک نشانگر لیزری است.

بنابر گفته صاحب این گربه، اردک در ابتدا که دو پا جلوی خود را از دست داده بود، کمی آرام حرکت می‌کرد، او سعی می‌کرد تعادل خود را به دست بیاورد. با این حال، خیلی زود، اردک با بازی با سگ‌های بسیار بزرگتر خود خو گرفت و یاد گرفت که برای حفظ تعادل خود روی دو پا بیاستد.

منبع: خبرآنلاین

۰
ارسال نظر