گول این حیوانات بامزه را نخورید چون به راحتی شما را می‌کشند!

تا به حال دوست داشتید این حیوانات وحشی بامزه و دوست داشتنی را به عنوان حیوان خانگی داشته باشید؟! آن‌ها به راحتی شما را می‌کشند!

asdasd
کد خبر : ۲۲۵۱۴۸
لینک کوتاه کپی شد
0

وقت صبح-این حیوانات بامزه و دوست داشتنی می‌توانند در زمان احساس خطر به راحتی شما را بکشند! 

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، حتی حیوانات وحشی نیز می‌توانند واقعاً دوست داشتنی باشند.

بعضی ها آنقدر زیبا به نظر می‌رسند که دوست داریم آن‌ها را در آغوش بگیریم! اما فراموش نکنیم: طبیعت اینگونه عمل نمی‌کند.

دوست داشتنی به نظر رسیدن لزوماً به این معنی نیست که این حیوانات نمی‌تواند شما را بکشند!

دلفین

این حیوانات باهوش و بامزه می‌توانند بسیار دوستانه باشند اما مانند بسیاری از حیوانات دیگر، توانایی کشتن انسان‌ها را دارند! دلفین‌ها حتی در مقابل کوسه نیز برنده می‌شوند. 

یوزگربه

یوزگربه‌ها کوچک، بامزه و دوست داشتنی هستند اما اصلا حیوانات خانگی خوبی نخواهند بود. آنها می‌توانند با دندان‌های نیش قوی خود به راحتی به شما آسیب برسانند.

ماهی بادکنکی

ماهی‌ بادکنی‌ها واقعا خیلی دوست داشتنی هستند تا زمانی که پف کنند و شبیه توپ‌های خاردار شوند! خوردن آن‌ها نیز ایده بدی خواهد بود زیرا بسیار سمی هستند

کانگورو

این کیسه‌داران بامزه می‌توانند به راحتی با یک مشت انسان را زمین بزنند. ناگفته نماند که لگدهای استخوان شکنی دارند!

تنبل‌ها

تنبل‌ها خیلی بامزه و آرام هستند پس چگونه می‌توانند به کسی صدمه بزنند؟ اگر احساس خطر کنند با استفاده از ناخن‌های بلند خود برای صدمه زدن به شما تردید نخواهند کرد و آن‌ها گاز می‌گیرند!

خرس پاندا

خرس‌های پاندا بامبو را به گوشت ترجیح می‌دهند اما اگر احساس کنند لازم است می‌توانند با دندان‌هایشان به راحتی استخوانتان را خورد کنند.

قو گنگ

این پرندگان آبزی مهربان ممکن است زیبا باشند اما می توانند بسیار شرور نیز باشند. آن‌ها درمورد لانه خود بسیار حساس هستند و اگر نزدیک شوید در حمله به شما تردید نخواهند کرد.

۰
ارسال نظر