عکسی حیرت انگیز از جشن تولد 116 سالگی یک پیرزن+ تصویر

تولد متفاوت یک پیرزن 116 ساله آمریکایی در همه جهان خبرساز شد.

asdasd
کد خبر : ۲۲۶۱۲۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، اخیرا (۵ فوریه ۱۴۰۲) مسئولان سازمان تحقیقات پیری‌شناسی برای یک زن ۱۱۶ ساله آمریکایی اهل کالیفرنیا، که مسن‌ترین فرد زنده آمریکا و دومین فرد مسن در جهان است، تولدی متفاوت برگزار کردند.

خانم «ادیت ریکاگنو کینان سکارلی» دوشنبه گذشته، ۱۱۶ ساله شد و مسئولان سازمان تحقیقات پیری‌شناسی تولد این زن را با رژه در مقابل او جشن گرفتند. سکارلی در حال حاضر در خانه سالمندان زندگی می‌کند. مشارکت مردم در این رژه، از نظر برگزارکنندکان جشن تولد زن ۱۱۶ ساله، باورکردنی نبود.

تولد

هنگام برگزاری این رژه، پلیس و ماموران آتش‌نشانی برای مراقبت از اوضاع هم شرکت داشتند. درواقع برگزاری این نوع جشن تولد از وقتی که سکارلی پا به صدسالگی گذاشته،، به یک سنت سالانه تبدیل شده است و همشهری‌های ادیت سکارلی با میل و علاقه بسیار در این جشن شرکت می‌کنند.

وقتی ادیت سکارلی سال ۱۹۰۸ متولد شد، تئودور روزولت رئیس‌جمهور بود و در دوران کودکی او جنگ جهانی اول رخ داد.

ادیت سکارلی معمولا وقتی با دیگران صحبت می‌کند می‌گوید، نمی‌داند وقتی تمام اطرافیانش فوت کرده‌اند، او چرا هنوز زنده است و علت این عمر طولانی را نمی‌داند. اما او می‌گوید، «رفتار اهالی این شهر با من باعث می‌شود احساس کنم که آدم خیلی خاصی هستم.»

در این جشن، علاوه‌بر خوراکی های متعدد، کیک هویج خوشمزه‌ای برای ادیت سکارلی که عاشق این نوع کیک است هم تدارک دیده شده بود.

منبع: خبرآنلاین

۰
ارسال نظر