صاحب بزرگترین لب های جهان در پی کسب تغییری تازه+ عکس

"آندریا ایوانووا" که حساب تعداد عمل های زیبایی که بر روی لبان اش در طول سالیان متمادی انجام داده از دست اش خارج شده خود را برای چهره ای جدیدتر آماده می کند اما اعضای خانواده اش نگران تصمیم او هستند.

asdasd
کد خبر : ۲۲۶۰۵۴
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح؛ فرارو نوشت: او لقب دارنده بزرگترین لب جهان را از آن خود ساخته است. او که ستاره ای در رسانه های اجتماعی محسوب می شود گفته قصد ندارد به این زودی ها از وسواس بزرگ کردن لب هایش دست بردارد و قصد انجام تزریق های بیش تر را دارد. "آندریا ایوانووا"   که ۲۶ سال سن دارد در حدود ۲۰ هزار پوند برای بزرگ کردن لب هایش هزینه کرده و قصد دستیابی به رکوردی تازه را دارد

آندریا در کریسمس گفته بود قصد دارد با برخی روش های جدید وارد سال نوی میلادی شود. او می گوید: "من واقعا نمی دانم چقدر عمل زیبایی انجام داده ام دائما و سالهاست که این کار را انجام می دهم".

یثی

آندریا که پیش تر دانشجوی فلسفه بوده می گوید خانواده و دوستان اش نگران سلامتی اش هستند. او می گوید: "آنان فکر می کنند اتفاق بدی برای من خواهد افتاد و تمام عمل های زیبایی ممکن است منجر به عواقب مرگبار در آینده شود. می دانم که آنان ظاهر مرا با این همه تغییرات دوست ندارند. آنان فکر می کنند من بیش از حد رسوا هستم. از دید آنان من زیبا نیستم اما من خودم را این گونه دوست دارم".

او می گوید قصد دارد از روش های بیش تر و تازه تری برای تغییر چهره اش استفاده کند. او می می افزاید: "من فردی بالغ هستم و خود تصمیم می گیرم با بدن ام چه کنم. هر سال با تزریقی تازه به خودم هدیه می دهم. من برای کریسمس و شب سال نو به خودم تزریق اسید هیالورونیک جدید را هدیه دادم. من دوست دارم سال جدید را با بسیاری از روش ها و فیلر (پرکننده) های جدید آغاز کنم. من عاشق انجام عمل های زیبایی برای صورتم هستم این فعالیت مورد علاقه من است و من بسیار هیجان زده هستم که چیزهای بیش تری داشته باشم".

آندریا پیش تر گفته بود به دنبال عشقی واقعی است و شرط اش برای شریک زندگی آینده اش آن است که چهره اش را آن گونه که هست بپذیرد. آندریا مدل اهل بلغارستان که  دگرگونی خود را در سال 2018 آغاز کرد بار دیگر گفته که مشتاق است که در سال 2024 عاشق شود. او می گوید: "اگر با فردی آشنا شوم که هنگام قدم زدن در خیابان به من بگوید از کنار من بودن در اماکن عمومی حس بدی دارد از او جدا خواهم شد. به دنبال شریک زندگی ای هستم که جلوی تغییرات ایجاد شده در ظاهرم را نگیرد. دوست دارم دیوانه وار و واقعا عاشق شوم و شریک مناسبی را برای خودم پیدا کنم زیرا عشق زیباترین چیز در این دنیاست".

۰
ارسال نظر