این قاتل سریالی بعد کشتن زنها آنها را در حیاط دفن می کرد+ عکس

یک مرد که به قاتل سریالی معروف بود دست به قتل 6 زن به طرز فجیعی زد.

asdasd
کد خبر : ۲۲۵۸۰۲
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، همشهری انلاین نوشت:  در ۲۳ مارچ ۱۹۸۰، زن جوانی به نام کارول آن بارت به همراه گروهی از دوستان دبیرستانی‌اش از اوهایو به دیتونا بیچ در فلوریدا سفر کرده بود که به طرز عجیبی ناپدید شد. وقتی پلیس در جریان قرار گرفت، تحقیقات برای یافتن دختر گمشده آغاز شد و ماموران متوجه شدند زمانی که دختر جوان از دوستانش جدا شده و به تنهایی در ساحل دیتونا در حال قدم زدن بوده، از سوی فردی ناشناس ربوده شده است.

جسد کارول یک روز پس از ناپدید شدنش، توسط یک رهگذر در نزدیکی جاده‌ای منتهی به یک پارک پیدا شد.

جسد به پزشکی قانونی منتقل و در کالبد شکافی مشخص شد که او را با شلیک گلوله به قتل رسیده است. با این حال و با وجود تحقیقات بسیار، قاتل شناسایی نشد و پرونده در این سال‌ها به صورت راکد باقی ماند.

مدتی قبل و با گذشت سال‌ها از جنایت پرونده بار دیگر بازگشایی شد و مورد رسیدگی قرار گرفت.

قتقتل

 

کارآگاهان پلیس تحقیقات خود را از سر گرفتند و سرنخ‌های به دست آمده آنها را به مردی به نام بیلی منسفیلد جونیور رساند.

این مرد یک جنایتکار سریالی بود که به اتهام قتل ۵ زن به حبس ابد محکوم شده و دوران محکومیتش را در یکی از زندان‌ها می‌گذراند.

بیلی منسفیلد ۶۵ ساله تحت بازجویی قرار گرفت و در نهایت چند روز پیش به قتل کارول آن بارت ۱۸ ساله در سال ۱۹۸۰ اعتراف کرد. او گفت که کارول را وقتی تنهایی در حال قدم زدن بوده ربوده و مدت کوتاهی بعد او را به قتل رسانده است. مرد جنایتکار در آن زمان ۲۴ ساله بود.

به گفته پلیس فلوریدا منسفیلد در حال حاضر در زندانی در کالیفرنیا در حال گذراندن ۵حبس ابد به اتهام قتل ۵زن در فلوریدا است.

او در سال ۱۹۸۲ به حبس ابد محکوم شد. در تحقیقات اولیه، پلیس متوجه شد که اجساد ۴ نفر از قربانیانش را در حیاط خلوت خانه خود در فلوریدا دفن کرده که بعد از قتل پنجمین قربانی‌اش دستگیر و اسرار جنایاتش فاش شد.

پلیس اعلام کرد با کشف راز قتل دختر گمشده بعد از ۴۴سال تحقیقات درباره این پرونده به پایان رسید.

۰
ارسال نظر