عکس لو رفته از موشی که شب ها خانه این مرد را تمیز می کرد+ تصویر

تصویر عجیبی که مشاهده می کنید از یک موش است که شب ها خانه این مرد ولزی را تمیز می کرد.

asdasd
کد خبر : ۲۲۴۹۸۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، رادنی هالبروک، پستچی بازنشسته، با اینکه عکاس پرشور حیات وحش است، اما هیچوقت انتظار نداشت از موشی تصویر بردارد که در حال مرتب کردن وسایل کلبۀ اوست!

او پس از اینکه متوجه شد چندین بار وسایل روی میزش در شب قبل به طرز مرموزی مرتب شده‌اند، یک دوربین دید در شب روی میز کارش نصب کرد تا اینکه فیلم موشی را گرفت که در حال برداشتن گیره‌های لباس، چوب پنبه، آجیل و پیچ و مهره است.

او از آن زمان، نام این موش خوش‌سلیقه را «موش تمیز ولزی» گذاشته است.

این مرد 75ساله اهل بیلث ولز، پویس می‌گوید که مراسم مرتب کردن دو ماه ادامه داشته است: «ابتدا متوجه شدم غذایی که برای پرندگان گذاشته بودم سر از درون کفش‌های قدیمی‌ای درآوردند که در کلبه بود.»

رادنی هالبروک 75ساله باور نمی‌کرد از موش تمیز ولزی در کلبۀ خودش فیلم گرفته است: «99 بار از 100 بار، این موش تمام طول شب در حال مرتب کردن کلبه بود. واقعاً باورنکردنی است که همه خرت و پرت‌ها را داخل جعبه می‌گذاشت. حدس می‌زنم از این کار لذت می‌برد.»

آقای هالبروک معتقد است که این موش احتمالاً از اشیاء برای پنهان کردن آجیل استفاده کرده و وجود آن وسایل به نفعش بوده است. الان اهمیتی به مرتب کردن وسایل نمی‌دهم، وسایل را بیرون جعبه می‌گذارم و تا صبح موش وسایل را سر جای خودشان می‌گذارد. فکر کنم اگر همسرم را آنجا بگذارم، او را هم مرتب کنند. اینطور که به نظر می‌رسد، حمل هیچ شیئی برای موش مشکل‌ساز نبوده، چون از او حین حمل کابل‌ها به داخل گلدان فیلم گرفتم. برای من شبیه یک آزمایش بود، من چیزهای مختلفی را به میز اضافه کردم تا ببینم آیا می‌تواند آن را بلند کند».

موش

این اولین بار نیست که او با یک جونده «مرتب‌کننده» برخورد می‌کند. سال 2019 وقتی آقای هالبروک در بریستول زندگی می‌کرد، دوستش برای تعمیر دوربین دید در شب از او کمک گرفت. ظاهراً دوست او هم متوجه موش دیگری شده بود که کلبه‌اش را تمیز می‌کرد.

«آن ویدیو در فضای مجازی وایرال شد و مردم سراسر جهان آن را دیدند. بنابراین باورش سخت نیست که سال‌ها بعد همین اتفاق در بیلث ولز افتاده است.»

منبع: فرادید

۰
ارسال نظر