اقامتگاهی رویایی برای کسانی که از دنیا سیر شده اند+ تصاویر

کسانی که از دنیا خسته شده اند می توانند از طریق ایستادن در بالکن از طبیعت وحشی اطراف خود لذت ببرند و به اصوات آرامش بخش رودخانه گوش جان بسپارند.

asdasd
مدت مطالعه :

به گزارش وقت صبح، در دل جنگل‌ های بکر منطقه ویتفیلد جورجیا(آمریکا) مجموعه ای منحصر به فرد جای گرفته است. بنا به درخواست مالک، این مجموعه متشکل از کابین هایی است که بر فراز 56000 متر مربع از زمین‌ های کوهستانی خودنمایی می کنند و چشم‌ اندازی خیره‌ کننده و در عین حال خلوتگاهی آرام را در اختیار علاقه‌ مندان طبیعت قرار می‌ دهند.

این  اقامتگاه  که با استفاده از دو کانتینر حمل و نقل ساخته شده و در ارتفاع 18 متری بالاتر از سطح جنگل روی یک چارچوب فلزی باریک جای گرفته است، برای کسانی که به دنبال قطع ارتباط با فناوری و غوطه ور شدن در آرامش طبیعت هستند، مکانی آرام را فراهم می کند.

کانتینر  اصلی دارای یک فضای نشیمن باز با آشپزخانه ای کوچک، فضای نشیمن دنج و یک بخش مخصوص غذاخوری است. فضای مجاور نیز دارای یک تخت راحت و محیطی برای ذخیره سازی است. کانتینر دوم صرفا به یک حمام مجهز اختصاص یافته است.

این کابین سازگار با محیط زیست با استفاده از صفحات خورشیدی و بخاری های پروپان، فضای آسایش مدرن را فراهم می کند و در عین حال اثرات زیست محیطی را هم به حداقل می رساند.

خانه رویایی

خانه رویایی- وقت صبح

نکته برجسته این اقامتگاه مناظر پانورامای آن است که مهمانان را دعوت می کند تا از طریق ایستادن در بالکن از طبیعت وحشی اطراف خود لذت ببرند و به اصوات آرامش بخش رودخانه گوش جان بسپارند.

علاوه بر این، یک راه پله مارپیچی به تراسی دیگر روی پشت بام منتهی می شود که فضای اضافی تزئین شده با ظرف آتش و نشیمن راحت به شمار می رود. این سکوی مرتفع به عنوان یک نقطه ایده آل برای رصد ستارگان عمل می کند و تجربه حضور در فضایی خلوت که در زیبایی طبیعت غوطه ور است را غنی تر می سازد.

منبع: خبر فوری

کد خبر : ۲۲۱۰۹۸
لینک کوتاه کپی شد
1
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
 • محمد معصومی

  زندگی دنیا
  گذرگاه زمین
  طبیعت دیدنی ها
  انسانها
  فرار از جهنم نه از زندگی
  خدا زندگی دنیا را
  درست آفرید
  اما
  جهل و تکبر نادرست و پلید
  جاده تباهی
  جاده جهنمی

اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان