پیش بینی قیمت همستر کامبت

با نزدیک شدن به لیست شدن پیش بینی قیمت همستر کامبت مورد توجه رسانه های ارز دیجیتال در دنیا قرار گرفته است. اگر با نات کوین مقایسه شود و با توجه به تعدا بالاتر بازیکن شاید چیزی حدود 3 هزار تومان در آینده دور.

پیش بینی قیمت همستر کامبت
کد خبر : ۲۳۲۱۰۲
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح، برخی همستر را با نات کوین مقایسه می کنند که البته ممکن است هیچوقت همستر به پول تبدیل نشود و باید مواطب بود اما قیمت نات کوین در ابتدای لیست شدن خود در صرافی‌ها ۰.۰۰۶۸ دلار اعلام شد.

نات کوین در نهایت توانست به رکورد قیمت 0.02 حدود 100 تومان دلار برسد.

در هر صورت همستر بزرگ‌ترین کانال تلگرامی را با بیش از ۲۷ میلیون عضو دارد. به عبارت دیگر تعداد اعضای کانال تلگرامی همستر کامبت سه برابرِ تعداد اعضای کانال تلگرامی نات کوین است.

همین مساله پیشبینی قیمت 3 هزار تومانی را شایعه می کند که اصلا نمی توان به آن استناد کرد چون شاید همستر کلا پول نشود.

علاوه بر این، بازی مذکور حدود ۱۷ میلیون دنبال‌کننده در یوتیوب و تقریباً ۶ میلیون دنبال‌کننده در توییتر دارد که از نات کوین خیلی بیشتر است.

در این بین شایعاتی مبنی بر اینکه قیمت همستر کمبت بر این اساس به ازای هم ۱ میلیون توکن به ۳۱۴ دلار خواهد رسید نیز به گوش می‌رسد.

البته این پیش‌بینی در صورتی است که تعداد سکه‌های ماین شده ملاک ایردراپ همستر نباشند.

 

همستر کی لیست می شود و آیا بعد از آن بازی ادامه دارد؟

گفتنی است یکی از اعضای تیم همستر کامبت به اسم همستر گرل (Hamster Girl) در هفته قبل اعلام کرد که توسعه‌دهندگان این بازی در تلاش هستند توکن آن را در ماه جولای (تیر 1403) لیست کنند.

 همستر گرل تاکید کرد: ممکن است کمی زودتر یا کمی دیرتر شود، چون بدیهی است که عوامل مختلفی روی آن تاثیر می‌گذارند.

البته بازی همستر کامبت هرگز متوقف نخواهد شد.

این بازی بعد از لیست شدن توکن خود به کارش ادامه می‌دهد و کارت‌های بیشتری را ایجاد می‌کند تا افراد بیشتری در آن بازی کنند.

منابع: نوبیتکس/تجارت نیوز/تبدیل

 

۰
ارسال نظر