اطلاعیه مهم برای متقاضیان مسکن ملی/ مهلتی در کار نیست

مدیر کل راه‌وشهرسازی استان تهران اظهار داشت: اگر تا فردا متقاضیان مسکن ملی آورده ۴۰ میلیون تومانی خود را تکمیل نکنند، حذف خواهند شد.

اطلاعیه مهم برای متقاضیان مسکن ملی/ مهلتی در کار نیست
کد خبر : ۹۶۲
لینک کوتاه کپی شد
0

خلیل محبت‌خواه با بیان اینکه فردا (۳۰ آذر) آخرین فرصت برای تکمیل آورده متقاضیان مسکن ملی است، گفت: تاکنون چندین بار این فرصت برای تکمیل آورده تمدید شده است و فردا آخرین مهلت است و تمدید نخواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: با دستور معاونت مسکن و ساختمان مجدداً این مهلت تمدید شد و بنابراین متقاضیان تا پایان آذر ماه مهلت دارند تا آورده‌ خود را تکمیل کنند.

متقاضیان در صورتی که آورده خود را پرداخت نکنند، حذف می‌شوند و سایر متقاضیان از فهرست ذخیره جایگزین آن‌ها خواهند شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران بیان کرد: پیش از این متقاضیان اعلام می‌کردند که پیامک تکمیل آورده برای آن‌ها ارسال نشده است، اما باید اعلام کنیم که تاکنون چهار بار پیامک به متقاضیان ارسال شده و دیگر متقاضیان هیچ بهانه‌ای برای این موضوع ندارند.

او توضیح داد: آورده‌ای که متقاضیان باید پرداخت کند ۴۰ میلیون تومان است و اگر همین امروز اقدام کنند تا فردا می‌توانند مراحل افتتاح حساب و ثبت نام و تکمیل موجودی را انجام دهند.

محبت خواه تصریح کرد: تا اطلاع ثانوی هیچ برنامه‌ای برای ثبت‌نام متقاضیان جدید نداریم و در صورت تکمیل آورده توسط متقاضیان سرعت اجرای پروژه‌ها در ایران افزایش خواهد یافت.

براساس این گزارش فردا ۳۰ آذرماه ۹۹ آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه حدود ۴۰ میلیون تومانی است.

در صورتی که متقاضیان مسکن ملی وجه اولیه را واریز نکنند از سامانه طرح ملی مسکن حذف و متقاضیان واجد شرایط رزرو جایگزین آن‌ها خواهند شد.

هیچ تمدید مهلتی در کار نیست!

پیش از این محمودزاده معاون وزیر راه با اشاره به مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه گفته بود: متقاضیان انصرافی برای برداشت مبالغ واریزی به بانک مراجعه کنند.

محمودزاده با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی تمرکز ویژه‌ای روی تعیین تکلیف متقاضیان طرح ملی مسکن دارد، گفت؛ در این راستا آن دسته از متقاضیان که به هر دلیلی نتوانسته‌اند آورده اولیه خود را واریز کنند تا پایان آذر ماه فرصت دارند نسبت به واریز مبلغ مذکور اقدام کنند.

این مقام مسئول اظهار کرد: پروژه‌های این طرح بر اساس زمانبندی در حال ساخت است و با وجود محدودیت‌های ناشی از فصل سرد و شیوع ویروس کرونا، حداکثر توان برای ساخت و تکمیل این واحدها به کار گرفته شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

۰
ارسال نظر