قیمت “سکه” در انتظار “دلار”/ بازار سکه به کدام سو می رود؟

اگر امروز 22 آذر دلار به بالای مقاومت 30 هزار و 200 تومانی پا بگذارد، سکه خط حمایت مهم 13 میلیون تومانی را حفظ خواهد کرد.

asdasd
کد خبر : ۶۳۰۵۸
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از اقتصادنیوز، قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته افت کرد اما تحلیلگران بازار سکه امروز را چطور پیش بینی کرده اند؟

بازار طلا روز گذشته شاهد عقبگرد قیمت سکه امامی بود. این فلز گران بهای داخلی برای دومین روز متوالی در این هفته افت کرد و به نزدیک مرز ۱۳ میلیون تومان رسید.

قیمت سکه دیروز تحت تاثیر قیمت دلار ۳۵ هزار تومان ارزان شد و بر روی ۱۳ میلیون و ۷۰ هزار تومان قرار گرفت.

قیمت‌ سکه‌ دست به دامان دلار شد

در صورتی که در روز جاری دلار به بالای مقاومت 30 هزار و 200 تومانی پا بگذارد، سکه خط حمایت مهم 13 میلیون تومانی را حفظ خواهد کرد و به آرامی در جهت صعودی گام خواهد برداشت.

تحلیلگران معتقدند بعید است که سکه بتواند در برابر نزول دلار به کانال 29 هزار تومانی، مرز 13 میلیون تومانی را حفظ کند. احتمال دارد که افت دلار به کانال یاد شده حتی زمینه ساز نزول بسیار بیشتر سکه امامی در مقابل اسکناس آمریکایی شود. اما در معاملات پشت خطی شب گذشته قیمت سکه به چه سمتی حرکت کرد؟

افت قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته

در معاملات پشت خطی شب گذشته قیمت سکه بر روی 13 میلیون و 35 هزار تومان قرار گرفت. این قیمت نسبت به معاملات پشت خطی شنبه شب 75 هزار تومان پایین تر بود. در معاملات پشت خطی شنبه شب قیمت سکه بر روی 13 میلیون و 110 هزار تومان قرار داشت

۰
ارسال نظر