قیمت عجیب این آیفون 15 هوش از سرتان می برد!

کاویار سری آیفون ۱۵ پرو را با شاسی طلای ۱۸ عیار معرفی کرده که قیمتشان از ۸ هزار دلار شروع می‌شود و در گران‌ترین نسخه به بیش‌ از ۱۰ هزار دلار (حدود نیم میلیارد تومان) می‌رسد

قیمت عجیب این آیفون 15 هوش از سرتان می برد!
کد خبر : ۲۰۶۵۱۱
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از زومیت؛ اپل اخیراً نسل جدید گوشی‌ هوشمند خود را در چهار نسخه‌ی آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پلاس، آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس معرفی کرده است. رنگ طلایی از نسخه‌های پرو این گوشی‌ها حذف شد و اگر همچنان تمایل دارید چنین رنگی را دریافت کنید، کاویار (Caviar)، شرکت سازنده‌ی دستگاه‌های لوکس، اکنون مدل‌های پرو آیفون اپل را با شاسی طلایی معرفی کرده است و آن‌ها را Ultra Gold می‌نامد.

قیمت آیفون Ultra Gold چقدر است؟

قیمت آیفون ۱۵ پرو Ultra Gold از ۸,۸۹۰ دلار شروع می‌شود و تا ۹,۸۹۰ دلار نیز افزایش می‌یابد؛ درحالی‌که آیفون ۱۵ پرو مکس Ultra Gold با قیمت پایه‌ی ۹,۶۷۰ دلار و قوی‌ترین نسخه‌ی آن با قیمت ۱۰,۳۹۰ دلار عرضه می‌شود. این گوشی‌ها از شاسی ساخته‌شده با طلای ۱۸ عیار بهره می‌برند و طبق اعلام کاویار، این نسخه‌ها به‌طور محدود برای افراد خاصی مثل بازیگران و ورزش‌کاران و سیاست‌مداران طراحی شده‌اند.

کاویار نسخه‌ی ویژه‌ی دیگری به‌ نام آیفون ۱۵ پرو Ultra Black و آیفون ۱۵ پرو مکس Ultra Black معرفی کرده است که قیمت مدل‌ پایه‌ی پرو از ۸,۰۶۰ تا ۹,۰۶۰ دلار تعیین شده است. قیمت مدل پرو مکس نیز از ۸,۸۴۰ دلار شروع می‌شود و بهترین نسخه‌ی آن ۹,۵۶۰ دلار قیمت دارد. مدل Ultra Black از لوگوِ ساخته‌شده با طلای ۲۴ عیار بهره می‌برد؛ اما شاسی آن از تیتانیوم خاصی است که در صنایع هوانوردی استفاده می‌شود.

کاویار نسخه‌های دیگری از آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس به‌ نام Starry Night و Titan Black و Dark Red را نیز معرفی کرده است. مدل Titan Black از بدنه‌ی تیتانیوم مشابه Ultra Black بهره می‌برد؛ اما لوگوِ اپل در بخش پشتی آن از Van Cleef & Arpels ساخته شده است. مدل‌های Dark Red و Starry Night نیز از همین نوع لوگو بهره می‌برند؛ اما طرح شاسی متفاوتی دارند.

شاسی نسخه‌ی Dark Red آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس کاویار از الگوهای کیهانی الهام‌گرفته از مریخ بهره می‌برد و طراح منحصربه‌فرد کربن مرمر دارد.

شاسی مدل Starry Night آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس کاویار نیز از کربن فورج ساخته شده است و الیاف بنفش آن طرحی شبیه به نقاشی «شب پرستاره»، اثر نقاش معروف ون‌ گوگ دارد.

در پایان، باید به این نکته نیز اشاره کنیم که کاویار فقط ۹۹ واحد از هر مدل آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس سفارشی خود تولید کرده است.

۰
ارسال نظر