ماجرای سرقت های عجیب از ورزشگاه آزادی!

ساختمان فدراسیون دوچرخه سواری ورزشگاه آزادی 2 سال است نیمه کاره مانده و اکنون سرقت های نگران کننده ای از این مجموعه می شود.

ماجرای سرقت های عجیب از ورزشگاه آزادی!
کد خبر : ۵۸۳۲۰
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از ایسنا؛ پس از رسانه‌ای شدن سرقت از ساختمان نیمه کاره فدراسیون دوچرخه سواری در مجموعه آزادی، سرقت دیگری در این مجموعه اتفاق افتاده که باعث تشدید نگرانی‌ها درباره امنیت اموال ورزشی این مجموعه شده است.

سرقت سیم‌های برق و کابل‌های ساختمان ناتمام فدراسیون دوچرخه‌سواری در روزهای اخیر نگرانی‌هایی را ایجاد کرد. سارق با ورود به ساختمان در حال احداث این فدراسیون در مجموعه ورزشی آزادی، خسارت‌ مالی به این ساختمان وارد کرده بود.

پس از این اتفاق خبر رسید که سرقت دیگری در این مجموعه روی داده است. این بار سارق قصد داشته پمپ آبی را از مجموعه آزادی خارج کند که با ورود اتفاقی ماموران حراست آزادی در محل، سرقت ناتمام مانده است.

بیشتر بخوانید: سنگ تمام احمدرضا عابدزاده برای پسرش به‌خاطر بازی در تیم‌ملی

موضوعی که باعث بروز نگرانی‌هایی درباره امنیت اماکن ورزشی در مجموعه ورزشی آزادی شده است

مدیر مجموعه ورزشی آزادی درباره موضوع سرقت‌های انجام شده از ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: برای ساختمان نیمه کاره دوچرخه سواری بارها به این فدراسیون تذکر داده و از آن ها خواسته ایم که برای تکمیل عملیات ساختمانی و تامین امنیت این ساختمان اقدام کنند، زیرا می‌تواند بستر اتفاقات ناگواری باشد.

احمد مددی افزود: در آخرین پیگیری که با این فدراسیون درباره محافظت از اموالش داشتیم، متاسفانه از سوی فدراسیون هیچ اقدامی انجام نشد و همین مسئله سبب بروز اتفاق اخیر شد.

وی خاطرنشان کرد: فدراسیون دوچرخه سواری هیچ دوربینی برای محافظت از ساختمان نیمه کاره خود نصب نکرده و حتی نگهبان هم ندارد، در حالی که مسئولیت حفظ و نگهداری اموال فدراسیون های مستقر در آزادی برعهده‌ خود فدراسیون هاست نه مجموعه آزادی.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی اضافه کرد: ما از روسای فدراسیون ها انتظار داریم همکاری لازم را برای حفظ و حراست از اماکن و اموال خویش با مجموعه آزادی داشته باشند. مددی در پایان همچنین درباره سرقت یک پمپ آب از آزادی گفت: این پمپ آب در ضلع جنوبی انتهای اتوبوسرانی آزادی و در جنوبی ترین نقطه ورزشگاه آزادی قرار دارد که خوشبختانه با اقدام به موقع مسئولان حراست مجموعه آزادی، فرد خلافکار دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

۰
ارسال نظر