ورزشگاه تاجیکستان، پرسپولیس را شوکه کرد

استقلال تاجیکستان سه شنبه شب در حالی میزبان پرسپولیس ایران است که هنوز ابهاماتی درباره وضعیت محل برگزاری این مسابقه پابرجاست.

asdasd
کد خبر : ۴۶۷۲۶
لینک کوتاه کپی شد
0

به گزارش وقت صبح به نقل از ورزش سه؛ ورزشگاه مرکزی دوشنبه در تاجیکستان برخلاف آنچه عنوان می‌شد به هیچ عنوان در استانداردهای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیست.

این ورزشگاه که گنجایش ۲۵ هزار نفری دارد، در حالی میزبان پرسپولیس خواهد بود که در سال‌های اخیر چهار بار مورد بازسازی قرار گرفته اما همچنان با چمن مصنوعی کار خود را ادامه می‌دهد و این احتمالا مهمترین ضعف بزرگترین استادیوم کشور تاجیکستان محسوب می‌شود.

یکی دیگر از معضلات این استادیوم، رختکن نامطلوب آن است که معلوم نیست کنفدراسیون فوتبال آسیا چگونه آن را تأیید کرده است.

مربیان و بازیکنان پرسپولیس وقتی برای انجام اولین تمرین خود روی چمن مصنوعی وارد استادیوم مرکزی دوشنبه شدند فکرش را نمی کردند این ورزشگاه این چنین باشد.

بیشتر بخوانید: "یحیی گل محمدی" باعث افتخار ایران در آسیا شد

مشکلات عجیب در ورزشگاه

نیمکت‌های دو تیم در استادیوم بسیار کثیف بود و رختکن تیم هم وضعیت مناسبی نداشت و بازیکنان نتوانستند به دلیل عدم رعایت بهداشت در سرویس‌های بهداشتی از آن استفاده کنند.

پرسپولیسی ها امیدوارند تا روز سه شنبه و شروع بازی این مشکلات عجیب در ورزشگاه محل مسابقه مرتفع شود.

البته چمن مصنوعی محل برگزاری مسابقه پرسپولیس و استقلال تاجیکستان از وضعیت خوبی برخوردار است.

یکی از نگرانی‌های بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس از چند هفته قبل چمن مصنوعی ورزشگاه محل برگزاری مسابقه این تیم مقابل استقلال تاجیسکتان بود.

یحیی گل محمدی و دیگر اعضای کادرفنی پرسپولیس در چند نوبت به این موضوع اشاره کرده و نگرانی خود را بابت آن اعلام کردند. نگرانی های یحیی به اندازه ای بود که باشگاه پرسپولیس مجاب شد با AFC نامه نگاری کند. باشگاه پرسپولیس تقاضا کرد بازی در ورزشگاهی دیگر و روی چمن طبیعی برگزار شود اما جوابی از سوی AFC دریافت نکرد.

حالا با حضور سرخ پوشان در شهر دوشنبه و اطلاعاتی که گل محمدی و دیگر اعضای کادرفنی پرسپولیس از منابع خبری خود دریافت کرده اند، متوجه شده اند چمن مصنوعی ورزشگاه اختصاصی استقلال تاجیکستان کیفیت بسیار خوبی داشته و به هیچ وجه با چمن‌های مصنوعی کشور ما و آنچه در ذهن داشته اند قابل قیاس نیست.

یکی از نزدیکان تیم پرسپولیس ضمن ابراز رضایت از وضعیت کیفی چمن مصنوعی ورزشگاه دوشنبه آن را با ورزشگاه اختصاصی مس رفسنجان مقایسه کرد و به خبرورزشی گفت: چمن مصنوعی ورزشگاه مرکزی دوشنبه کیفیت خوبی داشته و شبیه به مس رفسنجان است. هر چند از لحاظ بهداشتی رختکن این استادیوم وضعیت خوبی نداشت و..

۰
ارسال نظر